Wyprzedaż zabawek do -60%

Zrobiło się cieplej, a przed nami długo wyczekiwana majówka. Dni są coraz dłuższe i dzieciaki mają więcej czasu na zabawę. A będzie go jeszcze więcej, przecież po długim majowym i czerwcowym weekendzie już praktycznie będą wakacje. Z myślą o dzieciach i o tym, żeby wygrać walkę z dziecięcą nudą, ruszyliśmy z wielką wyprzedażą zabawek.

Wyprzedaż zabawek do -60% w TaniaKsiazka.pl >>

Wyprzedaż zabawek do -60%. Sprawdź >>

Mamy dla Was zabawki z mega rabatem! I to bardzo szeroko pojęte „zabawki”, bo wśród przecenionych produktów znajdziecie też puzzle, gry planszowe i nie tylko planszowe. To mnóstwo propozycji zarówno dla tych najmłodszych, jak i tych starszych dzieciaków. Z pewnością są wśród nich zabawki, które z miejsca wywołają uśmiech na dziecięcej twarzy.

Wybrałam kilka produktów, które dzieci już pokochały!

Puzzle - Pucio. Co tu pasuje? - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Puzzle – Pucio. Co tu pasuje? Marta Galewska-Kustra

Puzzle dla małych fanów Pucia będą nie tylko świetną zabawą, ale też znakomitą okazją do nauki. Te są przeznaczone już dla dwulatków. W opakowaniu znajdziesz 5 głównych obrazków i 20 puzzli uzupełniających. Dzieci zobaczą na nich Pucia w codziennych sytuacjach np. podczas jedzenia posiłku, czy ubierania się. Dzięki puzzlom dziecko będzie mieć okazję do tego, żeby poćwiczyć skupianie uwagi oraz spostrzegawczość. Co więcej, układanka zachęca do mówienia, nazywania poszczególnych przedmiotów i czynności.

Fabryka JęzykaFabryka języka - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >> Małgorzata Korbiel

To gra dla dzieci, które skoczyły 6 lat. Całość została opracowana przez logopedkę, więc nie trudno się domyślić, że poza samą zabawą dzieciaki będą też mieć okazję do tego, żeby poćwiczyć aparat mowy. Ćwiczenia z zakresu gimnastyki buzi i języka są elementem rozgrywki, w której każdy z graczy ma zbudować swojego robota.

Fliper - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Fliper Ken Gruhl Quentin Weir

To szybka gra na reflex. Karty mają jedną wspólną cechę, a pierwszy gracz, który odkryje jaką, zdobywa punkt. Trójkątne karty z jednej strony mają rysunki owoców, zaś z drugiej – cyfrę lub pojedynczy owoc. Wygrywa ten, kto pierwszy zgadnie, który owoc odpowiada danej cyfrze lub ile danego owocu jest na karcie.

Zabawki z rabatem możesz złapać do 7 maja.

 

Wyprzedaż zabawek do -60% w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także