Wyprzedaż magazynowa! Ceny niższe do 65%!

Wyprzedaż magazynowa! Ceny niższe do 65%! Sprawdź na www.taniaksiazka.pl

Ruszamy z akcją Wyprzedaż magazynowa! Wraz z hucznym zamknięciem urodzin otwieramy przed Wami drzwi naszego magazynu! I to nie byle którego magazynu, ale tego w którym mamy najtańsze książki! Przed nami wielka przeprowadzka, do nowej, większej siedziby! I jeśli mam być z Wami szczera, to nie chce się nam przenosić książek z miejsca na miejsce…

Pomocy!!

Pomóżcie nam – przygarnijcie nasze książki, a wybawicie nas od kłopotu. Wy bierzecie książki, my gasimy światło na pustym magazynie i tanecznym krokiem idziemy do naszej nowej siedziby! Wchodzicie w to?

Wyprzedaż magazynowa!

Nawet o 65% niższe ceny!

To jak? Zainteresowani? To chyba pytanie retoryczne – bo kto by nie był zainteresowany taaaaaaaką promocją! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo tytułów, a ich ceny obniżyliśmy nawet o 65%! Obok takiej promocji nie można przejść obojętnie!

Wyprzedaż magazynowa! Ceny niższe do 65%! Sprawdź na www.taniaksiazka.pl

Nie ma co się powstrzymywać! Wskakujcie na stronę naszej promocji TUTAJ>> i napełniajcie koszyki bo brzegi, niech książki się z nich wysypują! I pamiętajcie, że nie ma co zwlekać, bo ilość książek w super cenach jest ograniczona, więc musicie się pośpieszyć!

Książki w super cenie – co wybrać?

Czarne dziury Stephen Hawking

Czy czarna dziura jest w stanie przenieść nas do innego świata? To i wiele innych zagadnień wyjaśnia nam Stephen Hawking w swojej książce.

Czarne dziury to jedna z pozycji popularnonaukowych napisanych przez wybitnego człowieka, jakim był Stephen Hawking. To dwa eseje, które są zapisem, popularnych wykładów wygłoszonych przez niego w BBC na początku 2016 roku. Z teorii Einsteina wynika, że czarne dziury bezpowrotnie pochłaniają wszystko, co przekracza ich horyzont.

 

 

Mały sennik Migene González-Wippler

Czy wiesz, które sny zwiastują szczęście, a które zapowiadają kłopoty? Czy potrafisz odczytać ukryte znaczenie zwarte w symbolach pojawiających się w snach niemal każdej nocy?

Oto książka, która zabierze cię w niesamowitą podróż po zakamarkach ludzkiego umysłu i wyjaśni skąd biorą się sny oraz jak interpretować zakodowane w nich informacje.

Ten niewielki sennik umożliwia wejście do świata marzeń sennych i odkrycie jego tajemnic.

 

 

 Te i wiele innych tytułów objętych promocją znajdziecie TUTAJ>>

Pamiętajcie – liczymy na Was i na waszą pomoc!

Przeczytaj także