Wyprzedaż magazynowa – do 80% taniej

Gotowi… do biegu… START! Właśnie ruszyła wyprzedaż magazynowa! Wiesz, co to znaczy? Po pierwsze, zrobiło się nieco cieplej i śniegu za oknem już nie uświadczysz. Zatem to najwyższy czas, żeby zacząć przedwiosenne porządki. Po drugie, skoro czyścimy nasz magazyn, to przez najbliższe dni możesz złapać mnóstwo produktów tańszych o nawet 80%.

Wyprzedaż magazynowa - do 80% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Wyprzedaż magazynowa – do 80% taniej >>

Drogi Książkoholiku, zatem nie zwlekaj i pomóż nam w porządkach! Jak? Wystarczy, że zapełnisz swój koszyk przecenionymi książkami. Powiem Ci jeszcze, że możesz złapać nie tylko książki. Bo nasz magazyn pęka w szwach od komiksów, gier, zabawek, puzzli i artykułów papierniczych, a nawet zaplątało się nam tam nieco płyt z muzyką i filmami oraz całkiem sporo zdrowej żywności. 😉 Zatem czeka na Ciebie znakomita różnorodność promocyjnych produktów. 😉

Sprawdź produkty do -80% taniej >>

🛒 Tylko popatrz na to, co możesz złapać: 🛒

Psy PrewencjiPsy prewencji - kup na TaniaKsiazka.pl Norbert Grzegorz Kościesza

To oparta na faktach książka o kulisach pracy w policji. Autor, były policjant, pisze szczerze o doświadczeniach swoich i swoich kolegów. Obnaża wiele absurdów pracy, w której niejednokrotnie naraża się zdrowie i życie. To rzeczywistość, w której idealizm zderza się z kolesiostwem, nepotyzmem i materializmem. Uwaga, to propozycja dla czytelników o mocnych nerwach i autor zastrzega, że po książkę nie powinni sięgać Ci czytelnicy, którzy nie skończyli jeszcze 16 lat.

 

O psie, który wrócił do domu - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>O psie, który wrócił do domu W. Bruce Cameron

To zekranizowana książka o pięknej przyjaźni. Historię poznajemy z perspektywy odważnej suczki, Belli.

Gdy Bella zostaje rozdzielona ze swoim człowiekiem, za wszelką cenę postanawia odnaleźć drogę powrotną do domu. Czeka ją wiele przygód i niebezpieczeństw. Czy suczce uda się wrócić do Lucasa?

 

 

Ślepnąc od świateł - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Ślepnąc od świateł Jakub Żulczyk

Na podstawie tej książki powstał znakomity serial HBO. Dzięki tej produkcji mnóstwo czytelników sięgnęło po nowe wydanie książki Ślepnąc od świateł, która była jednym z naszych bestsellerów 2018 roku.

To opowieść o nietypowym dealerze narkotyków, Kubie, który przemierza nocą Warszaw wzdłuż i wszerz. Z książki wyłania się mroczny obraz miasta, w którym nie ma miejsca ani na uczucia, ani na sentymenty. To wstrząsający obraz współczesności, w której wielu nie potrafi funkcjonować bez znieczulenia.

 

Wyprzedaż magazynowa potrwa do 26 lutego.

Wyprzedaż magazynowa - do 80% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także