Wyprzedaż książek za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł!

Wyprzedaż książek za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł! Sprawdź >>Mieliśmy piękny sen. Śniło nam się, że robimy wielką promocję. Kiedy się obudziliśmy okazało się, że to rzeczywistość! Tylko do 19 września organizujemy wyprzedaż książek po 5 zł, 10 zł, 15 zł  i 20 zł! Ilość zapasów jest ograniczona, więc nie ma czasu na drzemkę. 😉

Wyprzedaż książek
za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł!

W naszej promocji znajdziecie mnóstwo tanich książek, dzięki którym nie tylko zaoszczędzicie gotówkę, ale również wzbogacicie się o mile spędzony czas przy lekturze. Odkryjecie tam, między innymi książki z Wydawnictwa Kobiecego czy Wydawnictwa VIVANTE.

Wydawnictwo Kobiece - sprawdź >>

Wydawnictwo Kobiece założyły kobiety, które chciały wprowadzić na rynek niebanalne oraz intrygujące książki skierowane właśnie do nich. Pomysł na taką inicjatywę wykiełkował w głowach założycielek podczas przedświątecznego spotkania w kawiarni. Od tamtego czasu potrzebował prawie roku, aby dojrzeć, ale kiedy przebił się przez glebę marzeń na powierzchnię rzeczywistości, jego owoce osłodziły życie tysięcy kobiet. Założycielki Wydawnictwa wierzą, że kobiety mogą sobie pomagać i być swoimi powierniczkami. Dlatego w ofercie Wydawnictwa znalazły się różnorodne książki będące drogowskazami do zmian w życiu płci pięknej i mające im ułatwić trudne życiowe wybory. Każda kobieta znajdzie tam chwilę wytchnienia od codziennej rzeczywistości przy lekturze przeznaczonej wyłącznie dla niej.

Wydawnictwo Vivante - sprawdź >>Mówią, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego warto zadbać nie tylko o kondycję naszego umysłu, ale też ciała. Pomoże nam w tym Wydawnictwo VIVANTE, które w swoich zbiorach posiada liczne publikacje podnoszące jakość naszego zdrowia. Jeśli dbacie o siebie i poszukujecie naturalnych metod na wzmocnienie to książki z oferty VIVANTE będą doskonałym wyborem. Poruszają one liczne tematy najnowszych trendów w leczeniu, medycyny naturalnej i alternatywnej oraz samouzdrawianiu. Każda osoba prowadząca ekologiczny tryb życia z pewnością znajdzie tu coś dla siebie!

Wyprzedaż książek 2017

Teraz już mamy pewność – taka promocja to nie może być sen! Tylko u nas znajdziecie swoje ulubione książki w dużo niższych cenach. Egzemplarze za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł nie uderzą Was po kieszeni, za to na pewno uderzą do głowy. 😉 O takiej okazji długo się nie zapomina!

Pełną listę książek objętych promocją znajdziecie TUTAJ

Wyprzedaż potrwa od 15 do 19 września!

Wyprzedaż książek za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł! Sprawdź >>

Przeczytaj także