Wyjątkowe prezenty od Zajączka do -40%!

Kic, kic, kic! Trochę to zajęło, ale wreszcie minęła długa zima i przykicała do nas wiosna! A z nią Wielkanoc i wyjątkowe prezenty od Zajączka – ich ceny w wiosennym słońcu stopniały aż do -40%! Zające, jak wiadomo, należą do płochliwych i szybkich zwierząt, dlatego nie zwlekajcie za długo z wyborem upominków… 🙂

Wyjątkowe prezenty od Zajączka do -40%

Wyjątkowe prezenty od Zajączka do -40%

Co w tym roku przyniósł ze sobą TanioKsiążkowy Zajączek? Przygotował dla Was koszyk pełen prezentowych inspiracji! Te upominki z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach bliskich:

Koszyczek wielkanocny wypychanka Wyjątkowe prezenty od Zajączka do -40%

Koszyczek wielkanocny – wypychanki

Najwięcej radości dają… wspólne przygotowania do świąt! Z tym zeszycikiem razem złożycie ozdobny koszyczek, który będzie piękną dekoracją wiosennego stołu. Możecie też włożyć do niego święconkę – jest na tyle wytrzymały, że spokojnie nada się do przenoszenia wielkanocnych smakołyków.

Jajko. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką Jack Guichard Cecile Jugla

Jajko. Akademia mądrego dziecka

Co było pierwsze: jajko czy kura? Wielkanoc to dobry czas na roztrząsanie tego typu zagadnień. Można się też zagłębić jeszcze bardziej w jajeczną tematykę! W książce Jajko. Akademia mądrego dziecka znajdziecie 10 eksperymentów dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, które przyniosą odpowiedzi na nurtujące dzieciaki pytania. Jak sprawdzić wiek jajka? Skąd wiadomo, czy w środku jest kurczak? Dlaczego jedne jajka są jasne a inne ciemne? Odpowiedzi przyniosą doświadczenia – w końcu najlepiej uczyć się, działając!

 

Pełny kurnik gra planszowa

 Pełny kurnik – gra planszowa

Kiedy w kurniku słychać dużo krzyku, to znak, że nie zabraknie dobrej zabawy! Pełny kurnik to gra dla całej rodziny, dla 2 do 4 graczy w wieku od 6 lat.

Zadaniem graczy jest zbieranie jajek, hodowanie kurczaków i kur oraz obrona zwierzaków przed… ptasią grypą i lisem, czającym się tuż za rogiem. Nie zabraknie okazji do poćwiczenia liczenia, analizowania i oceniania ryzyka, a także nauki przegrywania i wygrywania.

Wyjątkowe prezenty od Zajączka do -40%

Więcej wykicanych prezentowych inspiracji:
książek, gier i zabawek, znajdziecie tutaj:

PRZEJDŹ DO PROMOCJI WIELKANOCNEJ >>

Promocja Wielkanocna w TaniaKsiazka.pl

Zobacz także:

Przeczytaj także