Wygrzebyk powraca, a wraz z nim zniżki do nawet 70%!

Czy poznaliście już Wygrzebyka? Ten uroczy i pożyteczny stworek znów nas odwiedził. Jak to on, nie umie wysiedzieć bezczynnie, dlatego przeszukał nasz magazyn wzdłuż i wszerz. Wszystko po to, żeby wyszperać dla Was najciekawsze i najlepsze książki. Przy okazji złapał też komiksy, gry i kilka innych produktów.

Wygrzebyk powraca, a wraz z nim zniżki do nawet 70%!

Co wygrzebał Wygrzebyk? >>

Teraz możecie wybierać z tego, co najlepsze. Jednak, jeśli myślicie, że to wszystko, to jest szansa, że jesteście w błędzie. 😉 Wygrzebyk tym wszystkim wyczesanym produktom poucinał ceny. W efekcie tego szaleństwa możecie je kupić nawet do 70% taniej. Warto się pośpieszyć. Co prawda promocja trwa do 19 czerwca, ale część z produktów to pojedyncze egzemplarze. Zatem kto pierwszy ten lepszy.

Powiem Wam, że jest z czego wybierać. Tylko spójrzcie na te książki.

Oświadczyny. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Oświadczyny Tasmina Perry

Ta romantyczna opowieść przeniesie czytelnika z powojennego Londynu do współczesnego Manhattanu.

W 1958 roku osiemnastoletnia Georgia ma wziąć udział w balu debiutantek. Jednak dziewczyna nie widzi siebie w roli żony. Marzy o tym, żeby pisać. Jednak jej los wkrótce zostanie przypieczętowany.

w 2012 roku Amy, niepoprawna romantyczka, znów zawiodła się na mężczyźnie. Zdesperowana zatrudnia się jako towarzyszka intrygującej starszej pani. Razem jadą do Nowego Jorku…

Bluźnierstwo. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Bluźnierstwo Jonathan Holt

Ta książka to pierwsza część wciągającej trylogii.

Twarda pani detektyw rozwiązuje zagadkę morderstwa, która łączy w sobie międzynarodową intrygę, CIA  i Kościół katolicki.

Gdy z kanału w Wenecji zostają wyłowione zwłoki kobiety ubranej w szaty księdza, Katerina Tapo nie wie, czy ma do czynienia z profanacją, czy z czymś więcej.

Kolejne tropy będą prowadzić przez mroczne zaułki Wenecji, opuszony szpital dla chorych umysłowo i tajną stronę internetową, która dotyczy mrocznych sekretów miasta.

Śmierć Komandora. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Śmierć Komandora. Pojawia się idea Haruki Murakami

To pierwsza część dwutomowej powieści, najnowszej książki Haruki Murakamiego. Według wielu to jedna z najlepszych powieści autora.

Głównym bohaterem jest malarz-portrecista na życiowym zakręcie. Żona od niego odchodzi, więc ten rezygnuje z pracy, która nie dawała mu satysfakcji i udaje się w podróż. Po długich tygodniach tułaczki postanawia zamieszkać w górskim domu przyjaciela. Pierwotnie mieszkał z nim znany malarz obrazów w stylu japońskim. Gdy bohater odkrywa ukryty na strychu obraz, „Śmierć Komandora”, w jego życiu zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy.

Wygrzebyk ma książki do -70%. Sprawdź >>

Wygrzebyk powraca, a wraz z nim zniżki do nawet 70%!

Przeczytaj także