Wybrane poradniki do 40% taniej! Bądź fit!

Wybrane poradniki do 40% taniej! Bądź fit!Bycie fit to nie drakońskie diety i długie wizyty na siłowni. Bycie fit to styl życia oparty na codziennej porcji aktywności i jedzeniu wartościowych produktów. Wystarczą drobne zmiany, by poczuć przypływ wiosennej energii.

Teraz zdrowie i piękna sylwetką są na wyciągnięcie Waszej ręki! Jeśli potrzebujecie kopa do działania, to skorzystajcie z naszej nowej promocji. W sklepie internetowym TaniaKsiazka.pl wybrane poradniki o zdrowym stylu życia kupicie do 40% taniej!

Wybrane poradniki do 40 % taniej! Bądź fit!

Co dla Was przygotowaliśmy? Zerknijcie na trzy propozycje:

Wybrane poradniki do 40% taniej Fit dla par, Tomasz Choiński

Wiadomo, w parze zawsze raźniej! Ćwiczenie we dwoje zwiększa motywację i ułatwia realizację postawionych celów. Fit dla par, książka trenera Tomasza Choińskiego powstała z myślą o osobach, które mają dość samotnego zmagania się z wysiłkiem fizycznym oraz dietą. W poradniku znajdziecie dwa 30-dniowe plany treningowe dla początkujących i średniozaawansowanych, dzięki którym popracujecie nad kondycją i sylwetką, a także wspólnie zmotywujecie się do działania.

 

Wybrane poradniki do 40% taniej – Zdrowe gotowanie by Ann. 200 przepisów Anna Lewandowska

Poznajcie 200 autorskich pomysłów na zdrowe potrawy, wymyślonych i sprawdzonych przez Annę Lewandowską. W książce znajdziecie przepisy na energetyczne śniadania, lekkie obiady, pyszne koktajle i słodkie desery. Wszystkie one są nie tylko smaczne i kolorowe, ale także pełne wartości odżywczych. Kuchnia Anny Lewandowskiej nie wymaga dużych nakładów finansowych, a proponowane przez nie dania przygotujecie w naprawdę krótkim czasie.

 

Wybrane poradniki do 40% taniej – Awokado Heather Thomas

Awokado jest tak niesamowitym warzywem, że na jego temat powstają nawet książki! Jeśli chcecie poznać cudowne właściwości tej rośliny, sięgnijcie po przepisy Heather Thomas. W książce znajdziecie ponad pięćdziesiąt pomysłów na potrawy z awokado. Wśród nich znalazły się przekąski, sałatki, dania główne, a nawet desery. Dzięki awokado Wasza kuchnia stanie się zdrowsza i pełna witamin. A przede wszystkim dużo smaczniejsza!

Po więcej inspiracji ruszajcie do sklepu internetowego TaniaKsiazka.pl!

Wybrane poradniki do 40 % taniej! Bądź fit!

Przeczytaj także