Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego -40%!

Wszyscy wiemy, że książką kobiecie do twarzy, a książka jest kobietą. 🙂 Wydawnictwo Kobiece zostało założone z myślą o Czytelniczkach. Dlatego wydają głównie książki ukierunkowane na potrzeby ich potrzeby i czytelnicze upodobania.

Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego -40% w TaniaKsiazka.pl

W ofercie Wydawnictwa Kobiecego znajdziemy książki obyczajowe i erotyczne, ale nie tylko, bo to również kryminały, książki dla młodzieży w tym także fantasy, książki dla dzieci oraz publikacje z gruntu non fiction i poradniki w tym także ciekawe książki kucharskie. Wybraliśmy mnóstwo książek z tego wydawnictwa i obniżyliśmy ich ceny aż o 40%.

Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego -40%. Sprawdź!

Taniej aż o 40% możesz kupić między innymi te bestsellery:

Sztuka radościWybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego -40% w TaniaKsiazka.pl Goliarda Sapienza

Autorka tworzyła tę odważną powieść przez 10 lat. Jednak żadne wydawnictwo nie chciało jej wydać. Niezależność i wolność seksualna, którymi charakteryzuje się główna bohaterka, były uznawane za obrazoburcze. Udało się ją wydać dopiero dwadzieścia lat później, niemal dwa lata po śmierci autorki.

Dlatego o Sztuce radości mówi się, że jest przeklętym arcydziełem.

 

Zapomnij o mnieWybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego -40% w TaniaKsiazka.pl K.N. Haner

To pierwszy tytuł New Adult tej bestsellerowej polskiej autorki. Jej bohater zostaje uwikłany w trudną i niebezpieczną relację z kobietą.

Marshall przeprowadza się do Nowego Jorku, żeby zacząć nowe życie. Dzięki nowym współlokatorom poznaje piękną Sarę. Dziewczyna niesamowicie działa na zmysły mężczyzny, jednak ma wiele tajemnic. Gdy wychodzą na jaw, zaczyna być niebezpiecznie.

 

Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego -40% w TaniaKsiazka.plEllie W. Bruce Cameron

To powieść autora bestsellera Był sobie pies skierowana do młodszych czytelników.

Ellie jest sympatyczną suczką i to z jej perspektywy poznajemy historię opowiedzianą przez autora. Od szczenięcia jest szkolona do zostania psem-ratownikiem policyjnym. Suczka uwielbia swojego opiekuna, jednak Jacob cierpi po stracie bliskiej osoby. Pewnego dnia Ellie trafia pod tymczasową opiekę samotnej policjantki. Czy rezolutnej suczce uda się połączyć dwoje zagubionych i bardzo samotnych ludzi?

Wszystkie książki Wydawnictwa Kobiecego, w tym mnóstwo tytułów tańszych o 40%, znajdziecie w tym miejscu. Warto zwrócić uwagę na tę ofertę pod kątem mikołajkowych i świątecznych prezentów. 😉

Jeżeli chcecie je złapać, to się pośpieszcie, bo promocja trwa tylko do 4 grudnia.

Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego -40% w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także