Wybraliśmy recenzentów maja. Wyniki konkursu

Maj już za nami. Dziękujemy Wam za to, że aż tylu z Was zamieściło swoje recenzje książek na TaniaKsiazka.pl. Warto dzielić się opiniami o książkach!

Wybraliśmy recenzentów maja. Wyniki konkursu

Wybraliśmy recenzentów maja!

Czy pamiętasz o tym, że u nas cały czas trwa konkurs? Co więcej, wszystkie książkowe oceny, które są dłuższe niż 500 znaków, automatycznie biorą w nim udział. Nie musicie przesyłać specjalnych zgłoszeń konkursowych. Wystarczy, że podzielicie się swoją opinią o książkach. Zatem, jeżeli coś Ci się ostatnio bardzo podobało i chcielibyście polecić ten tytuł innym, bądź przeciwnie – jakaś książka tak Cię wkurzyła, że odradzilibyście jej lekturę – napisz recenzję. Nie musisz być wirtuozem stylu ani języka, żeby napisać kilka zdań o tym, co sądzisz.

Dlaczego warto dodawać recenzje? Każda ocena pomaga w dokonywaniu książkowych wyborów innym książkoholikom. A to, że można wziąć udział w konkursie, jest wartością dodaną. Na początku każdego miesiąca wybieramy aż 50 recenzentów, których opinie o książkach spodobały się nam najbardziej. Każdy z nich dostaje nagrodę – unikalny kod na darmową dostawę TanioKsiążkowego zamówienia.

Więcej o naszym konkursie przeczytacie w tym miejscu.

Recenzenci maja – wyniki konkursu

Przeczytaj także