Konkurs na recenzje miesiąca. Wybraliśmy recenzentów lutego 2019!

Od początku miesiąca przeglądaliśmy wszystkie recenzje książek, jakie zamieściliście w TaniaKsiazka.pl. Mimo tego, że luty ma kilka dni mniej niż inne miesiące to i tak przysłaliście nam mnóstwo swoich opinii. To, że macie ochotę dzielić się swoim zdaniem z innymi Klientami naszej księgarni, zawsze bardzo nas cieszy.

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl. Dowiedz się więcej >>Konkurs na recenzje miesiąca

Co miesiąc wybieramy aż 50 recenzentów, którzy dostają do nas nagrodę – kod na darmową dostawę tanioksiazkowego zamówienia. Udział w naszym konkursie na recenzje miesiąca jest banalnie prosty. Wystarczy, że prześlecie nam swoją ocenę książki. Wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków, automatycznie kwalifikujemy do konkursu.

Dlaczego warto zamieszczać recenzje w TaniaKsiazka.pl? Możliwość wygrania w konkursie to tylko jedna z zalet. 😉 Wasze opinie pomagają innym książkoholikom. Przecież wszyscy chętniej sięgamy po książki, które ktoś poleca, prawda?

Więcej o naszym konkursie na recenzje miesiąca dowiecie się z tego miejsca. Tymczasem mam dla Was listę zwycięzców lutego.

Recenzenci lutego 2019

Do każdej z tych osób wysłaliśmy wiadomość z indywidualnym kodem na darmową dostawę. Może w przyszłym miesiącu Ty też dostaniesz takiego maila?

Przeczytaj także