Wybraliśmy recenzentów kwietnia! Konkurs na recenzje miesiąca

Kwiecień, plecień… Tegoroczny faktycznie przeplatał sporo zimy, nieco lata 😉 Wy też poprzeplataliście swoje czytelnicze doświadczenia z chęcią podzielenia się nimi z innymi molkami książkowymi. Przecież właśnie z tego przeplatania powstają recenzje. A  że właśnie rozstrzygnęliśmy nasz konkurs na recenzje miesiąca, to ja też przeplotę ten artykuł informacją o naszych zwycięzcach — recenzentach kwietnia!

Wybraliśmy recenzentów kwietnia! Konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzje miesiąca – czytasz? Podziel się opinią

Dlaczego warto zamieszczać recenzje książek w TaniaKsiazka.pl? Udział w konkursie to tylko jedna strona medalu zalet. Najważniejszą jest możliwość dzielenia się z innymi czytelnikami opinią. To m.in. recenzje decydują o tym, czy ktoś zdecyduje się kupić właśnie tę lub inną książkę.

Do tego dzięki recenzji możesz dać upust poczytelniczemu napięciu. Z pewnością znasz ten stan, kiedy po lekturze, aż cię rozpierają emocje, przemyślenia i wiesz, że koniecznie musisz się nimi podzielić, bo inaczej wybuchniesz.

Jak zostać recenzentem lub recenzentką miesiąca?

Żeby wziąć udział w naszym comiesięcznym konkursie na recenzje miesiąca, nie musisz być wirtuozem słowa, nie musisz nawet wypełniać specjalnych konkursowych zgłoszeń. Wystarczy, że zamieścisz w TaniaKsiazka.pl swoją książkową opinię. Może to zrobić każdy zalogowany użytkownik. Do konkursu z miejsca kwalifikujemy wszystkie recenzje dłuższe niż 600 znaków.

W każdym miesiącu wybieramy aż 50 autorów recenzji i wysyłamy im nagrody – indywidialne kody na darmową dostawę.

Więcej o naszym konkursie na recenzje miesiąca dowiesz się tutaj: Pisz recenzje i zgarniaj nagrody.

Konkurs na recenzje miesiąca – lista recenzentów kwietnia

Zwycięzcom gratulujemy ciekawych recenzji, a was zachęcamy do oceniania książek!

Przeczytaj także