Jak wybrać prezent dla dziecka?

Czy znacie te objawy? Dzieci nie chcą iść spać, odliczają godziny i kilka razy pytają nas jak szybko minie sen, bo chcą już się obudzić następnego dnia? Tak, tak 31 maja to ciężki dzień dla wszystkich rodziców. Ale jeżeli macie już wtedy ten idealny prezent, który wybraliście pieczołowicie kilka dni wcześniej, możecie spokojnie czekać na pierwsze promienie słońca, które zaanonsują, że Dzień Dziecka właśnie się zaczął 🙂

Z całej bogatej TanioKsiążkowej gamy książek i zabawek dla dzieci w różnym wieku, wybraliśmy dla Was dosłownie kilka propozycji, tak aby wspomóc Was w tym niełatwym wyborze prezentu dla naszych milusińskich.

Prezent dla dziecka – 3 lata

9788364347368Książka dla 3-latka powinna być już nie taka dziecinna, ale jeszcze też nie taka poważna. W domu, w dziczy, na ulicy to dzieło znanej holenderskiej graficzki Westendorp Fiep, która dzięki przepięknym i bardzo szczegółowym ilustracjom zaprasza dzieciaki do poznawania fascynującego i przepięknego świata, który je otacza.

62279202785GRZ kolei bestsellerowa gra Potwory do szafy Granna dostarczy dzieciom wiele chwil pysznej zabawy ale także pomoże uporać się z lękami, które czają się pod każdym łóżkiem i w ciemnych zakamarkach pokoju.

Prezent dla dziecka – 8 lat

97883764264409788376422374Przygody Zezi zna już całkiem pokaźna liczba dzieci w całej Polsce. Książki napisane przez kontrowersyjną piosenkarkę Agnieszkę Chylińską niespodziewanie chyba także dla niej samej, podbiły serca wielu dzieci i ich rodziców. Koniecznie przekonajcie się w czym tkwi magia książek takich jak Zezia, Giler i Oczak czy Zezia i wszystkie problemy świata.
5900511007978

Gra 5 sekund Trefl to fascynująca rozgrywka dla starszych dzieci. Tutaj liczy się czas, 5 sekund musi wystarczyć na udzielenie 3 prawidłowych odpowiedzi. Kto będzie pierwszy, komu się uda? Tej grze nierozerwalnie towarzyszy głośny śmiech i pełen adrenaliny pośpiech.

Prezent dla dziecka – 13 lat

9788321349664Wybranie książki dla 13-latka jest nie lada wyzwaniem. Jeżeli Wasze dziecko kocha Minecrafta, nie musicie wcale rywalizować w tym względzie z grą. Przygody w świecie Minecrafta T.11 Dziecko Cienia S. D. Stuart’a to doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą zachęcić dzieciaki do czytania i pokazać im, że prawdziwy fascynujący, świat, kryje się w ich wyobraźni.

5900511012286

Młodsze dzieci jeszcze tego nie zrozumieją, ale starszym można już próbować wytłumaczyć czym był PRL i jak absurdalne były niektóre realia życia w tamtym okresie. Gra Kolejka nie bez powodu stała się prawdziwym hitem. W zabawny sposób przybliża rzeczywistość pustych półek, stania w kolejkach i wyczekiwania na dostawę. Doskonała zabawa załączona w komplecie 🙂

A teraz do dzieła! Szukajcie, przeglądajcie. Gwarantujemy, że prezent, którego szukacie jest w TanioKsiążkowych propozycjach:

dzien_dziecka_baner

Nie zwlekajcie do ostatniej chwili, w końcu promienie słońca, które wzejdą 1 czerwca zostały już zapisane na karcie niedalekiej przyszłości 🙂

Przeczytaj także