Wyborny trup – prowokacyjna powieść

Jeśli szukacie nietuzinkowej i wciągającej historii, która pomoże wam rozpocząć z rozmachem nowy rok z książką, dobrze się składa. Wyborny trup to powieść obowiązkowa w domowej biblioteczce każdego miłośnika literatury pięknej i beletrystycznej. Na polskim rynku będzie ona dostępna od 27 stycznia 2021 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się, co takiego ma w sobie książka Agustiny Bazterricy, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie! Gwarantuję, że nie pożałujecie.

Wyborny trup - kup na TaniaKsiazka.pl

Wyborny trup – kilka słów o powieści

Po Przemianie handel mięsem specjalnym kwitnie jak nigdy dotąd. A Marco, syn rzeźnika, doskonale wie, jakimi prawami rządzi się ta branża. Mężczyzna, pogrążony w rozpaczy po stracie ukochanej osoby, z goryczą obserwuje upadek ludzkiej moralności. Jednak pewnego dnia i on staje przed niełatwym wyborem. Jeden z klientów obdarowuje o nietuzinkowym prezentem, to żywa samica. Ponadto perfekcyjny okaz, który w obecnych czasach wart jest fortunę. Jednak bohater wie, że domowe hodowle są surowo zakazane. Tym samym do wyboru ma kilka opcji. Może ją sprzedać, zrobić ucztę albo może też… zrobić coś, co przechodzi najśmielsze oczekiwania. Gdy wzgarda i bunt wezmą górę nad rozsądkiem, zacznie łamać zasady, które sam stworzył.

Autorka stworzyła dystopijną, prowokacyjną i niezwykle ważną powieść o moralności i ludzkich żądzach. To jedna z tych pozycji, wobec której nie da się przejść obojętnie. Jest to z pewnością historia dla czytelników, którzy mają mocne nerwy. Agustina Bazterrica nie „owija w bawełnę”, nie szuka półśrodków, i nie próbuje łagodzić tego, co nieprzyjemne, złe i okrutne. W związku z tym odbiorcy znajdą tu szczerą i brutalną opowieść o degeneracji ludzkości i przerażającą wizję świata, która przecież całkiem niedługo może stać się rzeczywistością. Dokąd mogą zaprowadzić ludzkość niepohamowane żądze i stałe przesuwanie granic tego, co akceptowalne?

Przypominam, że książka Wyborny trup będzie dostępna od 27 stycznia 2021 roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam!

Przeczytaj także