Wybaczam ci – Remigiusz Mróz zapowiedział nową książkę!

Mróz w lipcu? Tak, tak, prognozy się nie mylą. Przynajmniej te książkowe. 🙂 Wybaczam ci – Remigiusz Mróz przedwczoraj zapowiedział premierę swojej najnowszej książki pod takim właśnie tytułem. Mimo że nowy thriller nie będzie kontynuacją żadnej ze znanych i poczytnych serii pisarza, to myślę, że fani Joanny Chyłki i Gerarda Edlinga nie będą zawiedzeni. Jaką historią autor postanowił porwać swoich czytelników tym razem? Kilka słów o fabule Wybaczam ci przeczytacie poniżej.

Wybaczam ci - Remigiusz Mróz zapowiedział nową książkę!

Wybaczam ci – Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa! Zaledwie półtora miesiąca minęło od premiery Ekstremisty, czyli 3 tomu cyklu o Gerardzie Edlingu, a tu już kolejna premiera za rogiem!

Główną bohaterką thrillera Wybaczam ci jest Ina Kobryn, młoda kobieta, która wiedze szczęśliwe życie u boku męża. Oboje planują powiększenie rodziny, do tego w pracy wszystko układa się świetnie.

Sielanka kończy się pewnej nocy, gdy Ina siada przed komputerem i zauważa, że jej mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Kobieta dostrzega tajemniczą, krótką wiadomość, wysłaną przez nieznajomą dziewczynę, o treści: „wybaczam ci”.

Ina postanawia nie przywiązywać większej wagi do tej sytuacji. Sprawa mocno się jednak komplikuje, kiedy następnego ranka okazuje się, że nadawczyni wiadomości odebrała sobie życie na samym środku placu Konstytucji w Warszawie.

Wstrząśnięta Ina próbuje odnaleźć wiadomość, nie ma po niej jednak śladu. Mąż kobiety utrzymuje z kolei, że nie zna samobójczyni i nie wie, co stało się z wiadomością.

Jakie tajemnice kryje przed Iną jej partner?

Wybaczam ci Remigiusza Mroza – kiedy premiera?

Premiera thrillera pt. Wybaczam ci odbędzie się już 14 lipca 2021 roku.

Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona.

Najnowszą książkę Remigiusza Mroza możecie już teraz zamówić POD TYM LINKIEM.

***

Zobacz także:

Przeczytaj także