Wszystkie nasze obietnice – nowość Colleen Hoover!

Wszystkie nasze obietnice - kup na TaniaKsiazka.plWszystkie nasze obietnice to gorąca nowość od Colleen Hoover, wschodzącej gwiazdy w świecie amerykańskiej literatury kobiecej. Autorka tworzy nie tylko poruszające i wciągające powieści dla kobiet, ale również dla młodzieży. Jej książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Co takiego mają w sobie jej pozycje? Pisarka uwiodła czytelniczki lekkim i romantycznym stylem, emocjonalnymi bohaterami oraz zaskakującymi zwrotami akcji. Teraz również odbiorczynie w Polsce mają szansę zapoznać się z najnowszą książką Colleen Hoover. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała swoim czytelniczkom!

Wszystkie nasze obietnice – idealna miłość i nieidealni ludzie

Można powiedzieć, że to jedna z tych historii, jakich wiele. Mężczyzna spotyka kobietę, zakochują się i biorą ślub. Tego samego dnia przyrzekają sobie, że nieważne, co się wydarzy, przejdą przez to razem. A na pamiątkę tego przyrzeczenia, on daje jej szkatułkę. Brzmi pięknie? Jednak każdy wie, że prawdziwe życie to nie bajka. A szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko. Quinn i Graham bardzo szybko się o tym przekonują. Okazuje się też, że nie mają wystarczającej siły, by z tym walczyć. Lub po prostu nie chcą…

W tej historii jest jedno najważniejsze pytanie, jakie stawia autorka. Czy warto walczyć o coś, co wydaje się stracone już na zawsze? Odpowiedź na nie muszą znaleźć nie tylko bohaterowie, ale również czytelniczki. A nie jest ona wcale taka prosta i oczywista, jak mogłoby się wydawać.

Wszystkie nasze obietnice to bez wątpienia historia, wobec której żadna czytelniczka nie pozostanie obojętna. I choć próżno doszukiwać się w niej ekscytujących zwrotów akcji, jak w powieściach sensacyjnych, wciąż przyciąga do siebie nowych odbiorców. Mimo szarej codzienności, rutyny i uciekającego szczęścia pojawia się także nadzieja na to, że główni bohaterowie jednak znajdą swoją bajkę ze szczęśliwym zakończeniem. Wszystko to sprawia, że jest ona bardzo autentyczna, czasami nawet boleśnie prawdziwa.

Najnowszą książkę pisarki znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, obyczajowej i romansów.

Przeczytaj także