Wszechświat cię wspiera – Gabrielle Bernstein

Wszechświat cię wspiera - zobacz na TaniaKsiazka.plWszechświat Cię wspiera to propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoją duchowość i interesują się ezoteryką i parapsychologią. Książka Gabrielle Bernstein w błyskawicznym tempie zdobyła pierwsze miejsce bestsellerowej listy New York Timesa i utrzymywała się tam przez naprawdę długi czas. Czytelnicy na całym świecie kojarzą ją z również bestsellerowej publikacji pt. Radykalna ścieżka cudów. Gabby prowadzi także specjalistyczne kursy, dotyczące cudów. To właśnie na nich pomaga uczestnikom oddać się w pełni duchowej ścieżce oraz pomaga im obudzić samoświadomość. A to wszystko skutkuje odnalezieniem celu w życiu. Jeśli zatem nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości.

Wszechświat cię wspiera i doskonale wie, co robi

Kiedy człowiek wyobrazi sobie, choć przez chwilę, jak wielki jest Wszechświat, może popaść w niezwykłą zadumę. Często bowiem wraz z tymi rozmyślaniami pojawiają się wnioski, że oto jesteśmy małym i nic nieznaczącym elementem tego ogromnego uniwersum. Ale nie ma nic bardziej mylnego. To właśnie ON jest źródłem energii, która wspiera niesamowity proces transformacji. I to jemu zawdzięczamy zupełnie niebywałe metamorfozy. Lęk przemienia się w wiarę, smutek w potęgę a zagubienie w życiową drogę. Duchowa przewodniczka, Gabrielle Bernstein, której nie brakuje przebojowości, krok po krok pokazuje właściwy kierunek.

Dzięki jej najnowszej książce każdy poczuje wsparcie tej niesamowitej energii. A jeśli w waszym życiu pojawi się chwila zwątpienia, odkryjesz cudowną radość i zawsze będziecie pamiętać, że Wszechświat was wspiera. Oto co sama autorka mówi o kierunku, w którym działa:

Moim powołaniem jest obudzenie tak wielu ludzi, jak tylko mogę. Chcę, aby dokonali niezwykłego zjednoczenia z wiarą i euforią. Dzięki tej więzi można dojść do jedynego słusznego celu: BYĆ MIŁOŚCIĄ I ROZPRZESTRZENIAĆ MIŁOŚĆ. Nie chcę, aby te słowa były słodkimi frazesami, które ludzie będą wrzucać jako posty w mediach społecznościowych. TE SŁOWA MAJĄ BYĆ NASZĄ MISJĄ. Szczęście, bezpieczeństwo oraz pewność to podstawa naszego zobowiązania miłości.

Najnowszą książkę autorki pt. Wszechświat cię wspiera znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także