Współczesna bogini – październikowa premiera!

Współczesna boginiWspółczesna bogini to inspirujący poradnik autorstwa Roxany Bowgen. Na polskim rynku ukaże się 21 października bieżącego roku nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

Współczesna bogini – kilka słów:

W obecnych czasach łatwo pogubić się wśród dzikiego pędu tłumów. Podstawowe wartości zdają się schodzić gdzieś na dalszy plan. Brakuje też czasu na głębszą, wewnętrzną analizę i odkrycie, czego właściwie pragnie się od życia i siebie. Na szczęście z pomocą dla wszystkich zapracowanych i zabieganych kobiet przychodzi Roxana Bowgen. Jej poradnik dedykowany jest współczesnym kobietom. Dzięki niemu ty też staniesz się współczesną boginią.

Wraz z autorką odkryjesz swój wewnętrzny potencjał i podejmiesz kroki, które na zawsze zmienią twój światopogląd. Dlaczego warto zaufać Bowgen? Ponieważ za jej poradami stoi spore, życiowe doświadczenie. Pisarka na koncie ma mnóstwo podróży w najdalsze zakątki świata. Uczestniczyła w wielu projektach, organizowała programy pomocy dla krajów Trzeciego świata. Pracowała w handlu i była pośredniczką w obrocie nieruchomościami. Każdą kłodę, jaką życie rzucało jej pod nogi traktowała jak dar od losu. W końcu rzadko zdarza się, by „opał” sam spadał pod nogi, prawda?

W zakończeniu każdego rozdziału spotkasz się z szeregiem pytań, które zadaje ci autorka. Nie spiesz się przy odpowiadaniu na nie. To twój czas na autorefleksję. Dzięki temu z każdym kolejnym rozdziałem będziesz o krok bliżej poznania swojego potencjału. Nie bój się szukać inspiracji i motywacji! Każde pytanie, które sobie zadasz utwierdzi cię w przekonaniu, że jesteś otwarta na najważniejszy dialog w życiu – ze sobą. Dzięki odpowiedziom zyskasz większą pewność siebie, określisz jasno życiowe cele i ustalisz priorytety.

Daj się przekonać, że planowanie i realizowanie ambicji oraz marzeń jest niezwykle proste, kiedy masz przy sobie taki poradnik jak Współczesna bogini. Przypominamy, ze książka do sprzedaży trafi 21 października bieżącego roku.

 

Przeczytaj także