Wspieramy Fundację „Pomóż Im” prowadzącą Hospicjum dla Dzieci

TaniaKsiążka.pl 1 czerwca 2013 roku nawiązała współpracę z Fundacją „Pomóż Im”, działającej na rzecz z Dzieci z Chorobami Nowotworowymi oraz prowadzącej także Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Od początku akcji udało się nam przekazać już ponad 71 000 zł. Dziękujemy, że jesteście z nami i za to, że od kilku lat razem możemy wspierać Fundację. Wywołując przy tym uśmiechy na twarzach najmłodszych pacjentów.

Pierwszy raz słyszycie o tej akcji? Wiedzcie, że wy także możecie pomóc. Bez zbędnych formalności i nie wychodząc z domu. W jaki sposób? Wy składacie zamówienia w naszej księgarni a my od każdego produktu odprowadzamy część zysków na konto fundacji „Pomóż Im”.

fundacja pomóż imJeżeli uważacie, że to wciąż za mało i chcecie bardziej zaangażować się w pomoc to teraz nadarza się taka okazja. Wesprzyjcie Fundację przekazując im swój 1% podatku. Przekonajcie do tego także swoją rodzinę, znajomych i przyjaciół. Pomóżcie dzieciom pokonać chorobę i sprawić aby w ich życia znowu zawitała radość.

Fundacja „Pomóż Im” prowadzi Białostockie Hospicjum dla dzieci, jedyną taka placówkę w województwie podlaskim. Pod opieką hospicjum jest stale około 30 nieuleczalnie chorych dzieci, pochodzących z Podlasia. Powołany jest także specjalny zespół, który jest na każde ich wezwanie, przez cały rok i 24 godziny na dobę. Sprawia to, że najmłodsi pacjenci mogą przeżywać ten ciężko okres w swoich rodzinnych domach, jednocześnie otoczeni miłością bliskich i fachowa opieką personelu medycznego.

Kolejnym z celów statutowych Fundacji „Pomóż Im” jest opieka nad dziećmi przebywającymi w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, również tymi którzy zakończyli już leczenie. Mali pacjenci mają zapewnione optymalne warunki, umożliwiające całodobowy pobyt rodziców. W klinice pojawiają się wolontariusze fundacji, bawiąc i ucząc dzieci.  Fundacja pomaga także przy późniejszym leczeniu i rehabilitacji dzieci oraz refunduje potrzebne leki. Wszystko to aby szybko wyzdrowiały i uwierzyły, że z chorobą da się wygrać.

Pamiętajcie. Wy też możecie pomóc!

Przeczytaj także