Wotum nieufności – nowa książka Remigiusza Mroza

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów pisarza. Wotum nieufności to nie tylko nowa historia stworzona przez polskiego mistrza kryminału. Okazuje się, że zapoczątkuje ona cały cykl political fiction pt. W kręgach władzy. Dla miłośników książek ten dzień nie mógł zacząć się lepszą informacją!

Wotum nieufności – kilka słów

Premiera powieści przewidywana jest na 12 stycznia 2017 roku. Natomiast wokół całej serii unosi się atmosfera niczym z House of Cards. Okazuje się, że tym razem pisarz zagłębia się w świat polskiej polityki. Główna bohaterka, Daria Seyda, jest marszałkiem sejmu. Pewnego dnia budzi się w hotelowym pokoju i nie pamięta, jak się w nim znalazła. Ale to nie wszystko. Ma również problem ze zweryfikowaniem, co działo się z nią przez ostatnie dziesięć godzin. Kobieta jest pewna, że stałą się ofiarą manipulacji. Nie wie jednak kto i dlaczego chciałby ją w coś wrobić.

W tym samym czasie Patryk Hauer, określany jako wschodząca gwiazda prawicy, pracuje w komisji śledczej. Natrafia on na spisek polityczny, który sięga najistotniejszych osób w kręgach władzy. Mroczna intryga może dogłębnie wstrząsnąć polską sceną polityczną. Czy bohaterom, stojącym po przeciwnej stronie, uda się połączyć siły by rozwiązać tę sprawę?

Przypominamy, że książka Wotum nieufności na rynku ukaże się już 12 stycznia 2017 roku. Fanów Remigiusza Mroza z pewnością nie trzeba dwa razy namawiać. Zachęcamy więc tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z twórczością pisarza do nadrobienia braków.

Wotum nieufności znajdziecie tutaj. Decydując się na zakup książki możecie liczyć na 16% zniżki już na starcie!

Przeczytaj także