Wołyń – książki w super cenie!

Rzeź wołyńska. Pamięć piekłaWołyń to temat trudny i bolesny, który zdaje się być niezabliźnioną raną w historii Polski. Rzeź wołyńska wciąż budzi ogromne emocje zarówno w naszej ojczyźnie jak i na Ukrainie. Dlatego też warto poznać prawdziwe oblicze tej zbrodni tak, by swoją wiedzę opierać nie tylko na domysłach czy medialnych pogłoskach. Książki wybitnych badaczy i historyków z pewnością należą do jednego z bardziej rzetelnych źródeł informacji.

Wołyń – lista książek

Dla wszystkich, którzy chcieliby poznać historię rzezi wołyńskiej oraz dla tych, którzy liczą na różne perspektywy jej przedstawienia mamy dobrą wiadomość. Od teraz wasze poszukiwania staną się o wiele łatwiejsze. Nasza ekipa specjalnie dla was przygotowała listę książek o Wołyniu. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziecie wszelkie pozycje, które są ściśle związane z tym mrocznym wydarzeniem na Ukrainie. Są to książki pisane zbiorowo, jak i indywidualnie. Znajdziecie tu reportaże, analizy wojenne czy wspomnienia ocalałych. Oto kilka sztandarowych tytułów, po które warto sięgnąć:

Wołyń. Siła traumy – Maria Fredro-Boniecka.

Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wołynia – Witold Szabłowski.

Rzeź wołyńska. Pamięć piekła – Aleksander Ławski.

Te i wiele, wiele więcej książek znajdziecie w naszej ofercie. Ponadto, każdy miłośnik historii może liczyć na dodatkowe rabaty. Tylko teraz przeceniliśmy specjalnie dla was książki dotyczące Wołynia nawet aż o 35%. Dzięki temu możecie pozwolić sobie na zakup kilku książek. To z kolei daje możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat rzezi wołyńskiej, nie nadszarpując domowego budżetu. Jest to bez wątpienia świetna okazja dla wszystkich czytelników zainteresowanych tym tematem. Warto również pamiętać, że książki idealnie sprawdzają się w roli prezentu.

Całą naszą ofertę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także