Wołanie grobu – Simon Beckett!

Wołanie grobu - kup na TaniaKsiazka.plWołanie grobu to idealna propozycja dla każdego fana twórczości Simona Becketta. Książka pojawiła się już w sprzedaży na polskim rynku i zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Poza tym warto tutaj również wspomnieć, że jest to już czwarta część przygód z Davidem Hunterem w roli głównej. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, czego tym razem możecie się spodziewać!

Wołanie grobu – kilka słów o fabule książki

Osiem lat wcześniej wybitny antropolog sądowy, David Hunter, był członkiem ekipy dochodzeniowej, która prowadziła śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw. Udało się im schwytać wtedy mężczyznę, który przyznał się do zbrodni. Nigdy jednak nie odnaleziono zwłok ofiar. Wszyscy podejrzewali, że najprawdopodobniej zostały zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii.

Teraz, po latach, koszmar zaczyna się od nowa. Ponieważ psychopatyczny seryjny morderca ucieka z więzienia. I zamierza dopaść tych, którzy dawniej uczestniczyli w śledztwie przeciw niemu i doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości. W związku z tym doktor Hunter znajduje się w epicentrum wydarzeń. Do tego wciąż zmaga się z osobistą tragedią. Poza tym mężczyzna zdaje sobie sprawę, że prawda o głośnej sprawie sprzed lat jest zupełnie inna, niż się wydaje.

W najnowszej książce Simona Becketta na czytelników czekają posępne, złowrogie torfowiska niczym sceneria z najlepszych powieści gotyckich. A także poczucie grozy, które towarzyszy odbiorcom od pierwszej do ostatniej strony książki. W końcu powieści pisarza nie bez powodu w tak błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Beckett potrafi trzymać w napięciu i zaskakiwać zwrotami akcji. U niego nic nigdy nie jest oczywiste.

Przypominamy, że książka pt. Wołanie grobu jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także