Włoskie lato – romans współczesny

Włoskie lato - kup na TaniaKsiazka.plWłoskie lato to nowa książka od Carrie Elks, która na polskim rynku pojawi się już 19 czerwca 2019 roku. Pozycja ta przypadnie do gustu nie tylko wielbicielkom twórczości pisarki. Tym samym powody do zadowolenia mają również miłośniczki współczesnych romansów, czy książek dla kobiet. To jedna z tych historii, które zapadają głęboko w serce i wywołują ciepłe emocje. Jeśli więc do tej pory nie było Wam po drodze z książkami Carrie Elks, koniecznie nadróbcie zaległości. Teraz macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Jesteście ciekawe, co takiego tym razem autorka przygotowała swoim czytelniczkom? Sprawdźcie to!

Włoskie lato – gorąca, letnia miłość

Główną bohaterką powieści jest Cesca Shakespeare, która obecnie znajduje się w najgorszym momencie swojego życia. Napisana przez nią sztuka okazała się kompletną klapą. W związku z tym kobieta nie jest w stanie utrzymać pracy i mieszkania. Z pomocą przychodzi jednak jej ojciec chrzestny. Proponuje, by bohaterka spędziła lato w willi jego przyjaciół we Włoszech. Tym samym będzie miała okazję napisać również coś nowego. Kobieta nie waha się ani chwili i przyjmuje propozycję. Jednak już niedługo po przyjeździe odkrywa, że dom należy do człowieka, którego wini za swoją porażkę: Sama Carltona.

W tym samym czasie Sam Carlton, hollywoodzki przystojniak, widzi swoje nazwisko na wszystkich portalach plotkarskich. To sprawia, że marzy o natychmiastowej ucieczce nie tylko przed fanami, ale i rodziną. Ale przede wszystkim marzy o ucieczce przed człowiekiem, jakim się stał. Tym samym w błyskawicznym tempie podejmuje decyzję o wyjeździe do Włoch. Postanawia spędzić lato w rodzinnej willi nad jeziorem Como. Kiedy dociera na miejsce okazuje się, że nie tylko on szuka azylu w tym uroczym zakątku.

Cesca i Sam muszą się zmierzyć ze swoją przeszłością. Początkowo nieśmiała przyjaźń zamienia się szybko w silne uczucie. Każde lato musi się jednak kiedyś skończyć.

Przypominamy, że książka pt. Włoskie lato będzie dostępna w sprzedaży od 19 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także