Władza w sieci – jak rządzą nami social media!

Władza w sieci - kup na TaniaKsiazka.plWładza w sieci. Jak nami rządzą social media to książka, która jest obecnie bardzo na czasie. Na rynku tytuł będzie dostępny w sprzedaży już od 22 stycznia 2020 roku. To doskonała propozycja dla każdego, kto interesuje się literaturą faktu i reportażami. Poza tym ta pozycja zainteresuje każdego, kto chciałby poznać mechanikę działania social mediów. W końcu to właśnie tam obecnie najwięcej czasu spędza współczesna młodzież. Jak się jednak okazuje, nie tylko młodzi wybierają taki rodzaj komunikacji. Konta na internetowych profilach coraz częściej zakładają nie tylko celebryci, ale także politycy. Czego możecie spodziewać się po tej pozycji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Władza w sieci – światowa polityka, wielkie skandale, potężni influencerzy

Nie da się nie zauważyć trendu, w którym to za pomocą konta na twitterze znane osoby komunikują się z konkretną personą lub instytucją. Z tej opcji coraz częściej korzystają władcy atomowych imperiów, politycy i dziennikarze. I robią to nierzadko impulsywnie, bez doradców, nie zawsze na trzeźwo. W związku z tym do poważnego międzynarodowego kryzysu może doprowadzić jeden wpis przy porannej kawie. A wszystko to w 280 znakach. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się tu wpisy Donalda Trumpa, Donalda Tuska czy Emmanuela Macrona i królowej Elżbiety. To oczywiście środowisko bardziej polityczne. Najchętniej jednak w takiej formie udzielają się muzycy, influencerzy, aktorzy czy dziennikarze.

Jedno jest pewne. Pojawienie się mediów społecznościowych to bez wątpienia największa rewolucja w wielowiekowej historii dyplomacji. W związku z tym warto sięgnąć po tę pasjonująca książkę Łukasza Walewskiego. Ponieważ autor doskonale uchwycił fenomen przełomu, który dokonuje się na naszych oczach. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla zainteresowanych polityką, stosunkami międzynarodowymi czy social media, ale dla wszystkich próbujących zrozumieć dzisiejszy świat.

Przypominamy, że książka pt. Władza w sieci. Jak nami rządzą social media będzie dostępna w sprzedaży od 22 stycznia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także