Wizjer – zapowiedź nowej książki Magdaleny Witkiewicz

Czasem granica między realną a wirtualną rzeczywistością jest bardzo cienka, albo całkiem zanika. Czy na pewno jesteśmy kowalami własnego losu? Już niedługo do rąk czytelników trafi thriller Wizjer – zapowiedź nowej książki Magdaleny Witkiewicz przeczytacie poniżej.

Wizjer - zapowiedź nowej książki Magdaleny Witkiewicz

Wizjer – zapowiedź nowej książki Magdaleny Witkiewicz

Tym razem autorka zdecydowała się zaskoczyć czytelników niepokojącym, trzymającym w napięciu thrillerem.

Każdy z nas pewnie choć raz zastanawiał się, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. A co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je zaplanować, kontrolować i przewidzieć? I jaką władzę może mieć nad tym jeden, z pozoru niewiele znaczący, człowiek?

W swojej najnowszej książce Magdalena Witkiewicz oplata fabułę na temacie dwóch rzeczywistości – realnej i wirtualnej – a także oddziaływań między nimi.

Główna bohaterka o imieniu Laura jest samotną, młodą matką. Kobieta pracuje w branży związanej z prognozowaniem zachowań, a także przewidywaniem potrzeb konsumentów. Pewnego dnia w życiu Laury zaczynają dziać się niepokojące i niewiarygodne rzeczy. Znajomi z jej otoczenia giną w podejrzanych okolicznościach. Część po prostu znika bez zapowiedzi i słowa wyjaśnienia, część pada ofiarami podejrzanych wypadków, niektórzy popełniają samobójstwa.

Czy ta seria wydarzeń ma związek z pracą Laury? Czy zachowania jej znajomych są sterowane przez kogoś z zewnątrz? Jeśli tak – kto za tym stoi? Jaki cel przyświeca mu w tym, co robi?

Premiera książki jest zaplanowana na 16 czerwca 2021 roku.

Najnowszą książkę Magdaleny Witkiewicz znajdziecie W TYM MIEJSCU >>

Magdalena Witkiewicz – kilka słów o autorce

Magdalena Witkiewicz znana jest czytelnikom przede wszystkim z książek obyczajowych, romansów oraz literatury przeznaczonej dla najmłodszych.

Najnowsze książki jej autorstwa to:

Po prostu bądź – romans ze stycznia 2021 r.

Tajemnica lasu – trzeci tom z cyklu książek dla dzieci pt. Banda z burej z marca 2021 r.

Zobacz także:

Przeczytaj także