Witamy we Wszechświecie – światowy bestseller w Polsce

Witamy we Wszechświecie - kup na TaniaKsiazka.plWitamy we Wszechświecie to międzynarodowy bestseller, który w błyskawicznym tempie stał się czytelniczym hitem. Książka przypadanie do gustu każdemu, kto chociaż trochę interesuje się astronomią i astrofizyką. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny już od 30 kwietnia 2019 roku. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że Witamy we Wszechświecie została umieszczona wśród 10 najlepszych książek popularnonaukowych według magazynu Forbes. Koniecznie sprawdźcie więc, co proponują czytelnikom trzej czołowi współcześni astrofizycy. My możemy potwierdzić jedno – będzie to niezwykle fascynująca podróż w kosmos.

Witamy we Wszechświecie – kilka słów o książce

Prezentowana dziś lektura przenosi czytelników z naszego własnego układu słonecznego do najdalszych granic przestrzeni. Tym samym znajdziecie tu opisy najnowszych odkryć astrofizyki i nie tylko.

Jak żyją gwiazdy i jak giną? Dlaczego Pluton stracił status planety? Jakie są widoki na inteligentne życie gdzie indziej we Wszechświecie? Jak zaczął się Wszechświat? Dlaczego Wszechświat się rozszerza i dlaczego robi to coraz szybciej? Czy nasz Wszechświat jest jedyny, czy jest tylko elementem nieskończonego multiświata? Ale to nie jedyne pytania, na które autorzy udzielają odpowiedzi. Ponadto pomagają oni otworzyć oczy na pełen cudów kosmos. Chętnie też dzielą się wiedzą o tym, jak funkcjonuje Wszechświat.

Prezentowany dziś tytuł z to z pewnością imponująca pod względem zakresu materiału, pełna wspaniałych ilustracji, napisana przez światowej klasy astrofizyków książka. Zachwyci każdego wielbiciela literatury popularnonaukowej, która porusza temat naszego, wciąż ewoluującego wszechświata. Autorzy zapewniają fantastyczną wyprawę w kosmos od planet, gwiazd i galaktyk po czarne dziury, tunele czasoprzestrzenne i podróże w czasie.

Przypominamy, że książka pt. Witamy we Wszechświecie będzie dostępna na polskim rynku od 30 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury popularnonaukowej i książek, które traktują o astrofizyce i astronomii. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający miłośnik gatunku znajdzie tu coś dla siebie. Nie zwlekajcie więc dłużej i koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także