Wirtualne Targi Książki. Łap uciekający rabat!

Jutro zaczynają się 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Nasza TanioKsiażkową ekipa będzie tam na Was czekać na stoisku C73. Zatem, jeżeli chcecie się z nimi spotkać i sprawdzić co dla Was przygotowaliśmy, to zapraszamy do Krakowa.

Wirtualne Targi Książki. Łap uciekający rabat w TaniaKsiazka.pl >>

Tymczasem w TaniejKsiążce właśnie wystartowaliśmy z Wirtualnymi Targami Książki, które potrwają do 30 października.  Mamy dla Was coś specjalnego. Palec pod budkę, kto chce rabat na całe TanioKsiążkowe zamówienie!

Wirtualne Targi Książki

Przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy, z którego możecie skorzystać w dniach 24-30 października. Ale to nie jest zwykły rabat, to rabat, który ucieka, a im dalej zwieje, tym mniejsza jest jego procentowość… Na początku, do 25 października, możecie złapać rabat, który obniży cenę całego zamówienia o 8%, ale możecie mieć pewność, że 26 października rabat będzie niższy. Sprawdź, jaką wartość ma rabat w tym momencie!

Złap swój rabat tutaj >>

Rabat obniża cenę całego koszyka i nie ma znaczenia, co do niego wrzucicie. Na Waszym miejscu starałabym się jak najszybciej upolować nowości i bestsellery. 😉

W szczególności:

 Najnudniejsza książka świata Prof K McCoy, dr Hardwick

Ta książka  to niebywały fenomen wydawniczy. Tłumacz, redaktor i korektor ledwie dali radę skończyć nad nią prace, bo cały czas zasypiali.

Znajdziesz w niej mnóstwo grafik i tekstów, które są tak nudne, że wprowadzają umysł w stan niemal hipnotyczny, tym samym ułatwiają zasypianie. Przecież nie ma nic bardziej ekscytującego niż sprawozdanie z najdłuższej rozgrywki szachowej lub opisy wszystkich rodzajów śniegu.

Sztuka radości Goliarda Sapienza

Tę książkę wydano dopiero wiele lat po jej napisaniu, bo była zbyt kontrowersyjna. To powieść przeklęta.

Jej bohaterka, Modesta, urodziła się 1900 roku na Sycylii. Kobieta sprzeciwiała się patriarchalnym zasadom, które panowały w czasach jej współczesnych. Czerpała wielką przyjemność z oddawanie się swojej seksualności. Jest kobietą, która czerpie siłę i radość ze swojej kobiecości. Jest zmysłowa i nieposkromiona. Bezgraniczne czerpanie radości z życia to sztuka.

Agonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznym Paweł Kapusta

To reportaż o absurdach, które niczym nowotwór toczą polską służbę zdrowia. Jej pracownicy: lekarze, ratownicy i personel medyczny opowiadają o tym, jak wygląda codzienna walka o ludzkie życie. To realia rodem z chorego filmu.

Czy można wycenić ludzkie życie? Okazuje się, że można i jest niewiele warte.

 

 

Uciekający rabat możesz złapać w dniach 24-30 października.

Spiesz się, bo jego wartość spada…

Wirtualne Targi Książki. Łap uciekający rabat w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także