Ogłaszamy Wirtualne Targi Książki 2017 TaniaKsiazka.pl!

Czy chcielibyście uczestniczyć w 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, ale mieszkacie w odległym od Krakowa mieście lub za granicą? Nie martwcie się, śpieszymy na ratunek i ogłaszamy Wirtualne Targi Książki 2017! Teraz każdy będzie mógł uczestniczyć w targach książki i upolować smakowite rabaty. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Ruszamy na dzień przed krakowską imprezą i już 25 października będziecie mogli skorzystać ze specjalnego kodu zniżkowego.

Wystarczy wpisać: TARGI2017 podczas składania zamówienia, a wartość koszyka zmniejszy się o 8 proc.

Sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kod będzie ważny w okresie od 25 października do zakończenia krakowskich targów, czyli do 29 października. Pamiętajcie, możecie składać tyle zamówień, ile chcecie i wykorzystać ten kod wielokrotnie. Oczywiście kod targowy nie łączy się z innymi kodami. Zobaczcie poniżej, co możecie kupić na naszej imprezie.

Labirynt duchów - kup na TaniaKsiazka.plWirtualne Targi Książki 2017: Labirynt duchów Carlos Ruiz Zafon

Kiedy przejrzycie “targową” listę, szybko zorientujecie się, że są na niej same smakołyki i największe bestsellery ostatnich dni. Jednym z nich jest długo wyczekiwany Labirynt duchów Carlosa Ruiz Zafona. Fani tego autora i jego niesamowitego cyklu z Cmentarza Zapomnianych Książek sądzili, że przygoda z magiczną Barceloną dobiegła końca. Jakże się mylili. Zafon zabierze ich jeszcze raz do niezwykłych miejsc, postaci i zdarzeń i … równie niezwykłych książek.

Początek - kup na TaniaKsiazka.pl

Wirtualne Targi Książki 2017: Początek Dan Brown

Początek Dana Browna to kolejny wielki bestseller. Profesor Harvardu, Robert Langdon ponownie trafi w samo centrum bardzo skomplikowanej intrygi. Tym razem będzie ona związana z nowymi informacjami dotyczącymi pochodzenia człowieka. Ktoś zaginie, kogoś trzeba będzie odszukać i ktoś jak zwykle będzie w niebezpieczeństwie. Dan Brown w najlepszej formie.

 

Przebudzenie Olivii - kup na TaniaKsiazka.pl

Wirtualne Targi Książki 2017: Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark

Przebudzenie Olivii to nowość na rynku romansów, która zebrała niezwykle przychylne opinie od zagranicznych czytelników i recenzentów. Opowiada o zagubionej dziewczynie, która nie potrafi sobie poradzić z trudną przeszłością i wspiąć się na wyżyny kariery sportowej. Na swojej drodze spotyka Willa, młodego trenera, którego drużynę będzie teraz próbowała poprowadzić do zwycięstwa w prestiżowych zawodach. Jednak mężczyzna z góry nastawiony jest do młodej, trudnej dziewczyny negatywnie. Czy uda im się dojść do porozumienia i czy ktoś nie straci przy tym swojego serca?

Całą listę targową znajdziecie w tym miejscu. Pamiętajcie o nowych TanioKsiążkowych gadżetach, które także pojawią się na Wirtualnych Targach Książki.

Targi

Przeczytaj także