Wiosenne Czytanie w dobrej cenie

Wiosenne czytanie w dobrej cenie Wiosenne czytanie w dobrej cenie to nasza propozycja dla Was na spędzenie wiosny z dobrą książką! Wiosna to idealny czas na książki! Na książki o zdrowym odżywianiu, bo zaraz bazarki sypną nowalijkami i świeżymi owocami. Ale także na książki do leniwego czytania na świeżym powietrzu – na balkonie, w parku czy na świeżo skoszonej trawie!

A, że my zawsze wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, to przygotowaliśmy świetną promocję na książki, których najbardziej potrzebujecie właśnie wiosną!

Sprawdź naszą najnowszą promocję >>

 

Wiosenne czytanie w dobrej cenie

Tylko do 19 kwietnia możecie skorzystać z naszej promocji gdzie przeceniliśmy aż o 40% tytuły, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Kobiecego oraz Wydawnictwa Vivante! Takie okazje nie zdarzają się często, więc korzystajcie, czym prędzej i uzupełniajcie Wasze biblioteczki! Wiosenne czytanie w dobrej cenie: czas start!

Wiosenne czytanie w dobrej cenie

Wydawnictwo Kobiece i Vivante o 40% taniej!

Obniżka potrwa do 19 kwietnia!

Skorzystaj z promocji >>

Nie zwlekajcie ani chwili dłużej! Lećcie na naszą stronę www.taniaksiazka.pl i napełniajcie koszyki po brzegi! Takie ceny to nie lada gratka! Takiej okazji po prostu nie możecie przegapić! Śpieszcie się zatem, bo wiosennie czytanie w dobrej cenie kusi nie tylko Was i nasze półki pełne książek długo takie nie będą!

Książki Wydawnictwa Kobiecego – co wybrać?

 

Mój przyaciel kot - kup na taniaksiazka.pl

 Mój przyjaciel kot

Michael King to bezdomny, zagubiony i smutny człowiek, który od wielu lat żyje na ulicach Portland. Pewnej deszczowej nocy znajduje zaniedbaną i ranną kotkę, którą postanawia przygarnąć. Michael wydaje ostatnie pieniądze na karmę i leki dla futrzaka, któremu nadaje imię Tabor.

Od tej chwili jego życie zaczyna zmieniać się na lepsze. W końcu staje się zauważalny dla innych ludzi, którzy widząc ten nietypowy duet, chętniej dzielą się jedzeniem i pieniędzmi. Kiedy do Portland zbliża się zima, Michael postanawia zabrać Tabor w stronę ciepłej Kalifornii. Tak zaczyna się ich niesamowita podróż.

Ciepła i wzruszająca opowieść o uzdrawiającej więzi między człowiekiem i zwierzakiem, która może odmienić życie na lepsze. Książkę znajdziecie tutaj >>

EgoManiac - kup na taniaksiazka.pl

EGOmaniac

Egomaniac to wciągająca i rozpalająca zmysły książka, w której dwójka pozornie zupełnie odmiennych osobowości zostanie połączona trudnym do przezwyciężenia uczuciem. Czy to prawda, że miłość swojego życia możemy poznać w najmniej odpowiednim i możliwym do przewidzenia momencie? Bohaterka książki Egomaniac wiodła raczej zwykłe i spokojne życie. Oczywiście wszystko to zmieniło się w jednej chwili. Książkę znajdziecie tutaj >>

 

 

Książki Wydawnictwa Vivante – co wybrać?

Roślinne kłmstwo - kup na taniaksiazka.pl

Roślinne kłamstwo

Rewolucyjna teoria, która rzuca nowe światło na zagrożenia ukryte w pozornie zdrowych produktach roślinnych! Steven R. Gundry obala mity o zdrowej żywności, która ma tylko uśpić czujność człowieka. Poznaj niebezpieczeństwa czające się w wielu roślinnych produktach. Steven R. Gundry wyjaśnia w swojej książce, co możesz jeść, na co musisz uważać, a co powinieneś w ogóle wykluczyć ze swojej diety. Czytelnik dostanie w niej gotowy plan żywieniowy, a także wiele przepisów, które będzie mógł wypróbować w swojej kuchni. Książkę znajdziecie tutaj >>

 

Magia gotowania - sprawdź na taniaksiazka.pl

Magia gotowania

Bestsellerowa publikacja słynnego aktywisty, Michaela Pollana. Książka, która zainspirowała Netflix do stworzenia serialu W kuchni.

W dzisiejszym świecie coraz mniej ludzi poświęca czas na przygotowywanie posiłków. Mimo tego liczne programy kulinarne cieszą się ogromną popularnością, a zawodowi kucharze stają się celebrytami na miarę słynnych sportowców czy aktorów. Na czym polega magia gotowania, która nas przyciąga? Odpowiedź znajdziesz w Magii gotowania. Książkę znajdziecie tutaj >>

Wiosenne czytanie w dobrej cenie

Zajrzyjcie na listę książek objętych promocjach i łapcie wszystko do czego zaświecą Wam się oczy!

Pełną listę produktów objętych promocją znajdziecie TUTAJ.

Wiosenne czytanie w dobrej cenie

Przeczytaj także