Wiosenna wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl do -70%!

Dobrze jest wydawać pieniążki na książki, prawda? Ale jeszcze lepiej jest, kiedy za tę samą ilość pieniążków można kupić więęęęcej książ-ków… 😉 I nie tylko! W najlepsze trwa właśnie wiosenna wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl, zajrzyjcie więc koniecznie i złapcie książkowe, zabawkowe i planszowe rarytasy w świetnych cenach!

Wiosenna wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl do -70%!

Wiosenna wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl do -70%!

Jakie smaczki można złowić w niższych cenach? Poniżej mam dla Was kilka propozycji, ale koniecznie zajrzyjcie na stronę promocji, bo wybór jest oczywiście o wiele szerszy!

>> Wiosenna wyprzedaż do -70% <<

Wojciech Chmielarz Prosta sprawa

Prosta sprawa – Wojciech Chmielarz (-35%)

Niezwykle oryginalna w formie – bo pisana w odcinkach, publikowanych w czasie pandemii na profilach w mediach społecznościowych autora – powieść mistrza kryminału w książkowym wydaniu.

W Jeleniej Górze pojawia się dłużnik, który chce zwrócić należność tajemniczemu Prostemu. W mieszkaniu nie znajduje jednak mężczyzny, a… gangsterów. Prosty z kolei jakby zapadł się pod ziemię. Jaki miał powód do tego? Kto pierwszy go dopadnie: główny bohater, jeleniogórska mafia, z Kazikiem na czele, niebezpieczni czescy gangsterzy, czy może romscy mafiosi?

Tomasz Rożek Kosmos

Kosmos – Tomasz Rożek (-37%)

Kosmiczna przygoda, która zabierze dzieciaki w najdalsze zakątki wszechświata! Autor książki, Tomasz Rożek, to znany dziennikarz i popularyzator nauki. W przystępny i dowcipny sposób wyjaśnia najmłodszym czytelnikom nawet te skomplikowane zagadnienia naukowe związane z kosmosem.

Angela Nanetti Mój dziadek był drzewem czereśniowym

Mój dziadek był drzewem czereśniowym – Angela Nanetti (-67%)

Wzruszająca opowieść o niezwykłej, pełnej emocji relacji łączącej wnuka z ukochanym dziadkiem. Książka Angeli Nanetti pomaga także oswoić się z trudnym tematem odchodzenia najbliższych osób.

Delia McCabe Nakarm swój mózg

Nakarm swój mózg – Delia McCabe (-58%)

Książka kucharska ze sprawdzonymi przepisami na wegańskie i bezglutenowe potrawy, które dostarczają mózgowi dobrej energii do efektywnej pracy.

CzuCzu Duuuże Puzzle Moje Ciało 3+

CzuCzu Duuuże Puzzle Moje Ciało 3+ (-40%)

Edukacyjna układanka dla najmłodszych maluchów (3+), dzięki której odkryją fascynujące tajemnice budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała. Każda układanka ma 16 elementów i aż 47 cm wysokości!

Wiosenna wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl do -70%!

Promocja trwa do 19 kwietnia – nie zwlekajcie więc zbyt długo z zakupami!

>> Wiosenna wyprzedaż do -70% <<

Zobacz także:

Przeczytaj także