Wilcze leże – Andrzej Pilipiuk

Wilcze leże - kup na TaniaKsiazka.plWilcze leże to nowość od Andrzeja Pilipiuka, która w sprzedaży pojawiła się 28 czerwca bieżącego roku. Trudno wyobrazić sobie lepszy czas na fantastyczną publikację od jednego z poczytniejszych autorów tego gatunku w Polsce.

Wakacje to idealny okres, w którym długie, słoneczne dni sprzyjają poszerzaniu literackich horyzontów. A odkrywanie tak wspaniałych, gorących nowości to czysta przyjemność i niezapomniana przygoda. A co ważne, aby ją przeżyć, nie trzeba nawet ruszać się z kanapy czy łóżka. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem Czytelnikom przygotował Pilipiuk.

Wilcze leże – kilka słów

Na początku warto wspomnieć, że książka Wilcze leże to zbiór opowiadań. To oznacza, że przed odbiorcą nie jedna, a kilkanaście wciągających i fascynujących historii. Cóż może być lepszego od takiej formy lektury na wakacje? Idealna, by zabrać ją ze sobą w podróż, gdzie na czytanie pozostaje zawsze niewiele czasu. Sprawdzi się również w domowym zaciszu, w którym bez przeszkód Czytelnik może pochłaniać opowieść za opowieścią.

Wielu barwnych bohaterów oznacza wiele kolorowych historii. Jednym z nich jest Robert Storm. W jego życiu nadchodzi wielka zmiana. Na horyzoncie pojawia się dziewczyna, która ma szansę zostać kobietą jego życia. Jednak to właśnie wtedy Robert pozna gorzki smak porażki. Ponadto narazi się groźnym przeciwnikom, a jedynym wyjściem z sytuacji okaże się ucieczka.

Inny bohater Doktor Skórzewski zmuszony będzie zetknąć się z pytaniami, na które trudno uzyskać odpowiedź. Stanie też twarzą w twarz z faktami, podającymi w wątpliwość zdrowy rozsądek bohatera.

Inspektor Paweł Nowak zaś będzie zmagał się z pewną mumią z Breslau, która przysporzy mu niemałych kłopotów.

Jedyne, co musicie zrobić, to rozsiąść się wygodnie i sięgnąć po tom Wilcze leże. Przypominamy, że powieść w sprzedaży pojawiła się już 28 czerwca 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy nie tylko tym, którzy znają już mistrzowski styl Andrzeja Pilipiuka. Wakacje to doskonały czas, by spróbować czegoś zupełnie innego, więc nie zwlekajcie!

Przeczytaj także