Wielki ogarniacz pracy – Bukowie powracają!

Wielki ogarniacz pracy - kup na TaniaKsiazka.plWielki ogarniacz pracy, czyli jak robić i się nie narobić to najnowsza propozycja od Pani Bukowej i Pana Buka. Książka jest już dostępna w sprzedaży i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całym kraju. Trudno się temu dziwić. Ponieważ profil Pani Bukowej na Facebooku śledzą tysiące obserwatorów, a jej rady weszły już do memowego świata Internetu. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami tych autorów, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Poza tym prezentowany dziś tytuł przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom poradników czy książek psychologicznych, serwowanych z przymrużeniem oka. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie!

Wielki ogarniacz pracy – kilka słów o książce

Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się na błędach. Zwłaszcza tych popełnianych w pracy? Robisz tam ciągle te same pomyłki? Bądź kreatywny, zacznij popełniać nowe!

W prezentowanej dziś książce Pan Buk podpowie Wam, jak dostać obniżkę zamiast podwyżki. Poza tym podpowie także, jak dać się przygnieść przez asap, fakap i dedlajn. Dowiecie się również jak znaleźć najgorszą pracę na świecie, a potem nie potrafić jej rzucić. To oczywiście nie wszystko. Ponieważ Pan Bukowy odpowie też na pytanie, po co pracować – tak właściwie.

Natomiast Pani Bukowa nauczy Was jak przetrwać w korporacyjnej dżungli. Nauczycie się również ogarniać wieczór integracyjny w escape roomie. Poza tym nauczycie się, jak od siedzenia na Fejsie zostać social media ninją. Podpowie Wam również jak przetrwać na nudnych, firmowych konferencjach. Dzięki niej objecie się na szkoleniu i zawsze, ale to zawsze, będziecie mieć przy sobie kubek kawy. To właściwie porady niezbędne do przetrwania.

Narzekamy na pracę, ale w sumie bez niej byłoby nudno. Trzeba tylko wiedzieć, jak robić, żeby się nie narobić.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Wielki ogarniacz pracy, czyli jak robić i się nie narobić jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi humorystycznych poradników.

Przeczytaj także