Wiedźmin. Historia fenomenu – już niebawem

Wiedźmin. Historia fenomenu to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Geralta z Rivii. Książka w sprzedaży będzie dostępna już od 3 czerwca 2020 roku i zainteresuje wszystkich miłośników przygód poskramiacza bestii. W związku z tym, jeśli do tej pory myśleliście, że o Wiedźminie wiecie wszystko, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Przekonacie się, jak wiele jeszcze jest do odkrycia. Ponadto nie ma co ukrywać, Wiedźmin jest dla Polaków tym, czym Superman dla Amerykanów i Asteriks dla Francuzów: narodową marką o zasięgu globalnym. Jednak jego droga na szczyt nie była wcale łatwa i prosta. Jesteście ciekawi, czego dowiecie się z tej pozycji? Koniecznie czytajcie dalej!

Wiedźmin. Historia fenomenu – kilka słów o książce

Wiedźmin. Historia fenomenu - kup na TaniaKsiazka.plCzytelnicy znajdą tu przede wszystkim aż 17 wywiadów, z m.in.: Andrzejem Sapkowskim, a także z Bogusławem Polchem, Markiem Brodzkim, Jackiem Rozenkiem, Tomaszem Bagińskim i muzykami Percival Schuttenbach. Poza tym autor książki, Adam Flamma, opisuje genezę fenomenu Wiedźmina, odsłania kulisy powstawania opowiadań, powieści, komiksów, gier, filmu i seriali. W związku z tym odbiorcy będą mieli okazję przeczytać o filmie i serialu Marka Brodzkiego, czyli wielkich marzeniach i zderzeniu z realiami. Nie zabraknie też analizy najnowszego projektu Netflixa i międzynarodowego sukcesu Białego Wilka. A do tego skany okładek z różnych wydań na świecie, prace Bogusława Polcha, kadry z komiksów, gier oraz pierwsze wizerunki Geralta z Rivii z lat 80 i 90 XX wieku.

Łącznie to aż 504 strony bogato ilustrowanej lektury. Nie lada gratka dla prawdziwych fanów sagi, stworzonej przez Andrzeja Sapkowskiego. Geralt z Rivii, łowca potworów, osiągnął coś, co do tej pory udało się nielicznym. Stał się ikoną gatunku fantasy i najlepszym polskim towarem eksportowym. Jednak droga na szczyt była trudna i pełna niebezpieczeństw. Ta książka to prawdziwe kompendium na temat historii marki, jaką stał się Wiedźmin.

 Przypominamy, że książka pt. Wiedźmin. Historia fenomenu będzie dostępna w sprzedaży od 3 czerwca 2020 roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim fanom Białego Wilka!

Przeczytaj także