Ile oni wiedzą o tobie? – czołowy polski szpieg przerywa milczenie!

Ile oni wiedzą o tobie - zobacz na TaniaKsiazka.plIle oni wiedzą o tobie? Szpiedzy i podsłuchy w Polsce to książka, która pojawi się na rynku 16 stycznia 2019 roku. Ta pozycja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Jej autorem jest Krzysztof Pyzia, który ma już na koncie kilka bestsellerów w podobnym klimacie. Teraz staje oko w oko z Brunem Kowalsky, jednym z polskich szpiegów, który nigdy nie zdecydował się ujawnić swojego imienia i nazwiska. Ponadto mężczyzna nigdy nie wystąpił publicznie. Od 70 lat jest agentem, a na koncie ma pracę w służbach specjalnych, w różnych krajach. Tajniki pracy szpiega i specyfikę służb specjalnych poznawał, będąc szkolonym przez najlepsze wywiady. Do Polski powrócił w latach 90. A prezentowana dziś książka to jego pierwsza publiczna opowieść o świecie, do którego dostęp mają tylko nieliczni. Co więcej ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza na pytanie, czy zakończył już swoją działalność… Zaintrygowani? Koniecznie to sprawdźcie!

Ile oni wiedzą o tobie?, czyli jak to jest być szpiegiem

W prezentowanej dziś książce czytelnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o metodach najlepszych szpiegów w kraju i na świecie. Autorzy odsłaniają kulisy afery „Żelazo”, czyli pilnie strzeżonej tajemnicy PRL-owskich służb. Poczytacie również o systemie Echelon, czyli super szpiegu, który podsłuchuje każdego z nas. Są tu również wzmianki o sposobach werbowania szpiegów dziś. I przemilczana rzeczywistość. Niewygodna prawda, po której kilka razy zastanowicie się, nim powiecie coś przez telefon albo napiszesz w mailu…

Niewątpliwie tajemnicą poliszynela jest, że służby mają dostęp do większości serwerów. Zaledwie kilkoma kliknięciami mogą czytać maile tych, którzy mają skrzynki pocztowe w większości popularnych portali internetowych. Co z bilingami? Służby mają do nich pełny dostęp. Tyczy się to wszystkich. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że oni wiedzą o was już wszystko. Teraz tylko od was zależy, ile wy będziecie wiedzieć o nich.

Przypominamy, że książka pt. Ile oni wiedzą o tobie? Będzie dostępna w sprzedaży od 16 stycznia 2019 roku. Ten wstrząsający reportaż znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także