Więcej niż pocałunek – hit 2018 roku!

Więcej niż pocałunek - kup na TaniaKsiazka.plWięcej niż pocałunek to książka, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośniczki romansów współczesnych. Dlaczego warto sięgnąć akurat po prezentowaną dziś pozycję? Ponieważ jest to zwyciężczyni w plebiscycie na najlepszą książkę 2018 roku największego portalu literackiego na świecie – Goodreads Choice Awards. Książka zmiotła konkurencję, zdobywając 45 tysięcy głosów. Ponadto to po prostu wciągająca historia z motywami psychologicznymi i dawką subtelnie rozegranych wątków erotycznych. W końcu nie bez powodu stało się o niej głośno i w błyskawicznym tempie okrzyknięto ją międzynarodowym hitem. Koniecznie zatem to sprawdźcie!

Więcej niż pocałunek – miłosna historia, która Was urzeknie

Główną bohaterką powieści jest trzydziestoletnia Stella, która uważa, że świat powinien rządzić się jedynie prawami logiki. Ponieważ tworzenie algorytmów wydaje jej się zdecydowanie prostsze niż relacje z mężczyznami. Poza tym wizja bliskości budzi w niej niechęć. Nie wspominając już o samym całowaniu, o którym na myśl robi się jej niedobrze. Jednak w pewnym momencie bohaterka postanawia to zmienić. Robi to trochę pod wpływem matki, trochę dla samej siebie. Dziewczyna doskonale wie, że w tym przedsięwzięciu nie pomogą jej chorobliwe trudności z nawiązywaniem relacji. Czy to wina objawów zespołu Aspergera, czy może Stella tak po prostu ma?

Jedno jest pewne. Do wprowadzenia zmian w życie Stella zabiera się nietypowo. Ponieważ potrzebuje dobrego treningu, uznaje, że do ćwiczeń najlepiej nada się profesjonalista. W związku z tym dziewczyna wynajmuje mężczyznę do towarzystwa. Właśnie w ten sposób poznaje Michaela. Wkrótce okazuje się, że plan zajęć, który wspólnie realizują, znacznie wychodzi poza całowanie. Ich biznesowy układ szybko zmienia swój charakter. A już niebawem Stella odkrywa, że w życiu najbardziej liczy się to, co wymyka się równaniom matematycznym.

Książkę pt. Więcej niż pocałunek znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów współczesnych. Jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii o miłości, trafiłyście idealnie! Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także