Więcej niż ona. Kolejny tom serii chwytającej za serce

Już pod koniec marca na wirtualnych i niewirtualnych półkach naszej księgarni będziecie mogli znaleźć kolejny tom wzruszającej serii od Jay McLean. Romans, który rozpoczyna ten cykl – Więcej niż my, spodobał się już wielu czytelniczkom. Teraz autorka ma dla swoich fanek koleją poruszającą i romantyczną historię – Więcej niż ona.

Więcej niż ona. Kolejny tom serii chwytającej za serce już w TaniaKsiazka.pl >>

Więcej niż ona – jedna szansa na miłość

Logan nie ma zwyczaju angażowania się w związki, to dlatego dziewczyny traktuje dość przedmiotowo i jednorazowo. Dlatego po upojnych chwilach zawsze zrywa z nimi kontakt. Mimo tego, że do Amandy od razu poczuł coś więcej, potraktował ją tak samo, jak jej poprzedniczki. Wtedy nie miało dla niego znaczenia, że ta dziewczyna jest inna niż wszystkie, jakie do tej pory udało mu się poznać.

Gdy po paru miesiącach drogi Amandy i Logana ponownie się krzyżują, dziewczyna nie chce mieć z nim już nic wspólnego. Po tym, jak ją potraktował, nie można się jej przecież dziwić.

 Amanda mimo tego, że nie umie wybaczyć Loganowi, to nadal coś do niego czuje. Dlatego dziewczyna, żeby oszczędzić sobie bólu, postanawia skupić się na tym, żeby za wszelką cenę go unikać. Jednak zrealizowanie tego planu okaże się trudniejsze, niż początkowo zakładała. Bo Logan zostaje jej współlokatorem. Czy Amanda przetrwa pod jednym dachem z chłopakiem, który złamał jej serce? Jednego możemy być pewni, zarówno dla Logana, jak i dla niej, ta sytuacja nie będzie łatwa. Zastanawiasz się, co z tego wyniknie?

Nowa książka Jay McLean, Więcej niż ona, będzie mieć swoją premierę 20 marca. Na pewno spodoba się tym czytelniczkom, którym przypadła do gustu pierwsza część cyklu Więcej. Jeżeli uwielbiasz nietuzinkowe romantyczne historie, to powieść idealna dla Ciebie. Książkę już dziś możesz zamówić tutaj. Jeżeli jeszcze nie znasz poprzedniego tomu serii, Więcej niż my, to koniecznie zajrzyj w to miejsce:

Więcej niż my. Bestsellerowa seria także w Polsce

Znajdziesz tam naszą zapowiedź tej niesamowitej historii, którą możesz zamówić tutaj.

Przeczytaj także