Więcej niż my – bestsellerowa seria także w Polsce!

Więcej niż my - sprawdź na TaniaKsiazka.plWięcej niż my to pierwszy tom niezwykle wciągającej serii dla młodzieży pt. Więcej. Jej autorką jest Jay McLean, która skradła serca Czytelniczek na całym świecie. Jej powieści cieszą się ogromną popularnością i w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi bestsellerami. Tym razem pisarka powraca z całkiem nową historią, a Czytelniczki w Polsce, dzięki Wydawnictwu Kobiecemu, mają szansę poznać jej twórczość. Książka pt. Więcej niż my będzie dostępna od 12 października 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej oraz kobiecej. Jeśli szukacie opowieści, która pochłonie Was do reszty, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję i przekonajcie się same o fenomenie McLean.

Więcej niż my – kiedy rozpada się cały świat, tylko miłość może nas ocalić

Główną bohaterką powieści jest Mikayla, która właśnie wybiera się na wymarzony bal, kończący jej przygodę z liceum. Dziewczyna nawet w najgorszych koszmarach nie śniła, że to będzie wieczór, który zrujnuje jej całe życie. W ciągu jednej nocy bohaterka straciła wszystkich, których kochała. Kilka godzin wystarczyło, by cały jej świat rozsypał się, jak domek z kart.

W tym tragicznym momencie towarzyszył jej nowo poznany chłopak, Jake i jego rodzina. To właśnie oni okazali jej wsparcie, którego w tej chwili tak bardzo potrzebowała. Czy jednak w takiej sytuacji jest w ogóle szansa na to, by między młodymi narodziło się, jakieś uczucie i powstała silna więź? Czy w pustym sercu Mikayli znajdzie się miejsce na miłość? Czy jest tam miejsce na więcej?

Przypominamy, że książka pt. Więcej niż my będzie dostępna na polskim rynku od 12 października bieżącego roku. Pierwszy tom serii Więcej znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom gatunku Young Adults z elementami romansu i literatury kobiecej. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie twórczość Jay McLean, że zachwyca międzynarodową publikę. Autorka ma już na koncie kilka innych tytułów, które w błyskawicznym tempie stały się światowymi hitami. Najnowsza historia, którą stworzyła ma również niesamowity potencjał. Sprawdźcie same!

Przeczytaj także