TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku!

Wielkimi krokami zbliżą się największa książkowa impreza w północno-wschodniej Polsce! Nas też na niej nie może zabraknąć. Widzimy się w dniach 12-14 kwietnia na Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku! Czy wiecie, że to już ósma edycja tej książkowej imprezy? Ponownie spotkamy się w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku!

Książki z rabatem i spotkania z autorami

Takiego wydarzenia nie może przegapić żaden okoliczny książkoholik. Tym bardziej że, tak jak w latach ubiegłych, tegorocznym Targom również będzie towarzyszyć Festiwal literacki „Na pograniczu kultur”, który będzie obfitować w mnóstwo ciekawych spotkań z autorami. Jeżeli zastanawiacie się nad tym, kogo będziecie mogli spotkać, to powiem Was, że znanych nazwisk jest naprawdę wiele. Dla zachęty wspomnę tylko o kilku z nich: Marcin Wicha, Mariusz Szczygieł, Jacek Hugo-Bader, Wojciech Chmielarz, Jerzy Bralczyk, Adam Wajrak, Tomasz Samojlik, Grzegorz Kasdepke, Joanna Bator… Już się uśmiechacie?

Widzimy się na Targach Książki w Białymstoku!

Tak jak już wspomniałam, na Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku nie może zabraknąć załogi TaniaKsiazka.pl. Znajdziecie nas na stoisku 54-55, a tuż obok uśmiechniętej i pomocnej tanioksiążkowej załogi, będą czekać na Was książki. To właśnie z myślą o Was wybraliśmy mnóstwo ciekawych tytułów. To nowości, zapowiedzi, bestsellery i nie tylko. Zresztą sami się o tym przekonacie, jak nas odwiedzicie. 😉 Będziemy też mieć dla Was tanioksiazkowe gadżety dla książkoholików oraz mnóstwo wzorów naszych wspaniałych zakładek! Mało tego, przewidujemy też specjalny, targowy rabat.

Co więcej, Ci z Was, którzy odwiedzą nasze stoisko w sobotę w godzinach 12-14, będą mieć szansę na to, żeby się spotkać z Norbertem Grzegorzem Kościeszą, autorem książki Psy Prewencji. Ten tytuł sporo namieszał w środowisku polskiej policji.

W związku z tym, że zbliżają się też 13 (szczęśliwe!) urodziny naszej księgarni, będziemy mieć dla Was niespodzianki! Myślę, że już dziś możecie zacierać ręce. 😉

Kochani, widzimy się na Targach Książki w Białymstoku!

Garść ważnych informacji:

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Przeczytaj także