Wiatr ze wschodu – nowość od Marii Paszyńskiej!

Wiatr ze wschodu - kup na TaniaKsiazka.plWiatr ze wschodu to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom twórczości Marii Paszyńskiej. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury obyczajowej i powieści, skierowanych do kobiet. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowany dziś tytuł to początek zupełnie nowej serii pt. Czas białych nocy. Książka jest już dostępna w sprzedaży. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości! Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała.

Wiatr ze wschodu – kilka słów o fabule

Jest początek XX wieku, ustalony porządek społeczny zaczyna chwiać się w podstawie. Tym samym nad Europą gęstnieją ciemne chmury.

Główni bohaterowie, Anastazja i Kazimierz po raz pierwszy spotykają się w 1906 roku. On to jedynak, oczko w głowie rodziców, na którego ci chuchają i dmuchają z każdej strony. Przyjeżdża wraz z ojcem na wschód i przybywa do domu zamożnych Rosjan. Tymczasem ona nie ma lekkiego życia u boku macochy, która nie ukrywa swojej niechęci do dziewczyny. Poza tym Anastazja jest gnębiona przez przyrodnią siostrę. Z Kazimierzem spędza zaledwie jeden dzień, ale to wystarczy, by ich losy splotły się na zawsze.

Po latach Anastazja i Kazimierz spotykają się w baśniowym Petersburgu. I nie pamiętają o fascynacji z dzieciństwa. Za to oboje czują, że jakaś wielka siła nieustannie pcha ich ku sobie.

Najnowsza książka od Marii Paszyńskiej to epicka powieść o miłości w czasie burz i rewolucji. A także o nienawiści, zdradzie oraz grzechach przeszłości, niszczących teraźniejszość. W związku z tym, jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej opowieści, trafiłyście idealnie.

Przypominamy, że książka pt. Wiatr ze wschodu jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i książek, skierowanych do kobiet. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, co takiego mają w sobie historie Paszyńskiej. W końcu nie bez powodu w tak błyskawicznym tempie stają się bestsellerami.

Przeczytaj także