Wesołych Świąt życzy TanioKsiążkowa ekipa!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy Wam życzyć Wesołych Świąt i wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie!

Wesołych Świąt życzy TanioKsiążkowa ekipa!

Żeby śniegu nasypało.

Książek wciąż było za mało.

Złotych monet w portmonetce.

Więcej miejsca w biblioteczce.

Aby w sercu żar wciąż płonął.

Z każdą przewróconą stroną.

Wesołych Świąt życzy księgarnia TaniaKsiazka.pl

Zanim zakopiecie się w lawinie prezentów oraz nadstawicie uszka, nasłuchując barszczu, pozwólcie, że Tania Książka przemówi ludzkim głosem 😉 Życzymy Wam dużo, dużo… a zresztą sami zobaczcie!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5aTEg-cUcTM?rel=0&showinfo=0&w=560&h=315]

Święta Bożego Narodzenia to piękny, magiczny czas, kiedy z nieba spadają pierwsze płatki radości i przysypują wszystkie troski oraz zmartwienia. Nawet nie myślcie o odśnieżaniu, bo taki beztroski stan powinien trwać wiecznie! Nie ma mowy o żadnych smutkach. Kazaliśmy zrobić Świętemu Mikołajowi remanent i okazało się, że zabrakło mu rózg na stanie, więc w tym roku nikt ich nie dostanie! Mikołaj wsiada na sanie i rozpoczyna prezentów rozdawanie!

Prezent na ostatnią chwilę!
TanioKsiążkowy e-Bon Podarunkowy

Nie ma co panikować. 😉 Z Tanią Książką nigdy nie jest za późno na świąteczny prezent! Oto TanioKsiażkowy e-Bon Podarunkowy, czyli elektroniczny voucher prezentowy, który otrzymacie w mgnieniu oka! Po opłaceniu bon jest gotowy do pobrania z konta Klienta. Możecie go potem przesłać wybranej osobie na e-maila lub nawet wydrukować i podarować pod choinkę! Dzięki temu obdarowana osoba będzie mogła sama wybrać książkę, którą naprawdę chcę przeczytać. Bon można wykorzystać na dowolne produkty.

Zasubskrybujcie kanał TaniaKsiazka na YouTube!

Jeżeli lubicie nasze humorystyczne podejście do literatury i chcecie być na bieżąco z TanioKsiążkowymi promocjami, nowościami oraz zapowiedziami to koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube. W ten sposób otrzymacie powiadomienie o każdym nowym filmie, który pojawi się na TanioKsiążkowym kanale. A chyba nie chcielibyście ich przegapić, prawda? 😉 Nasz kanał możecie zasubskrybować klikając >> TUTAJ <<

Subskrybuj kanał Taniej Książki >>

Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!

Życzymy Wam pogodnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia. Wielu przyjemnych chwil spędzonych w ciepłym gronie najbliższych Wam osób. Pachnącej choinki, skrzypiącego śniegu pod butami i pysznego barszczu z uszkami. 😉 Niech się spełnią Wasze najskrytsze marzenia, a nadchodzący przyszły rok będzie składał się z samych sukcesów! Pamiętajcie, aby w ten świąteczny czas porządnie wypocząć i napełnić się pozytywną energią. 🙂

Wesołych Świąt życzy TanioKsiążkowa ekipa!

Przeczytaj także