Warto mimo wszystko – prawdziwe oblicze Anny Dymnej

Warto mimo wszystko to najnowsza książka, która w sprzedaży ukaże się już 11 kwietnia 2017 roku. Jej bohaterką jest Anna Dymna, polska aktorka teatralna i filmowa. Tytuł tej publikacji nie jest przypadkowy. Nawiązuje on do fundacji „Mimo Wszystko”, której Dymna jest założycielką i prezesem.

Czy Warto mimo wszystko?

Przez wiele lat burzliwej i dynamicznej kariery Anna Dymna dorobiła się wielu przydomków. „Dziki człowiek”, „kobieta bez przywar” czy „Święta Baba” to jedne z tych, które najlepiej oddają różnorodność jej charakteru. Bo tak naprawdę trudno jest opisać ją jednym słowem. Dymna nie należy do osób bojących się używać ostrego języka. I mimo że potrafi być twarda, jednocześnie nie szczędzi czułości, przytula i pomaga. Szerokim łukiem omija tych, którzy budzą nienawiść. Uważa, że szkoda na nich czasu a negatywne emocje nie wnoszą nic wartościowego do życia.

Osoby z niepełnosprawnością intelektualną nazywają ją „naszą Anią”. Wielu traktuje ją jako autorytet życiowy i wielką artystkę. Sama o sobie zaś mówi: „zwyczajny człowiek jestem: jem, śpię, oddycham, zmywam podłogi…”.  Talentem, skromnością i przyjaznym usposobieniem zjednała sobie serca wielu ludzi.

Teraz macie okazję poznać jej prawdziwe oblicze. Anna Dymna w bardzo osobistej i szczerej rozmowie z Wojciechem Szczawińskim. To bezkompromisowa opowieść uruchamiająca w ludziach dobre odruchy. Uświadamia, że mimo wszystko warto. Warto być lepszym człowiekiem.

Przypominamy, że książka pt. Warto mimo wszystko w sprzedaży pojawi się 11 kwietnia bieżącego roku. To jedna z tych biografii, które warto mieć na swojej półce. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także