Walentynkowe książki dla niego

Walentynkowe książki dla niego to doskonały prezent z okazji dnia zakochanych! Jeśli twoja druga połówka uwielbia relaksować się przy literaturze, to mam dziś coś wyjątkowego. Dzięki prezentowanym tytułom sprawisz, że na ustach obdarowanego pojawi się szeroki uśmiech.

Te książki to absolutne hity, które zainteresują nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Pamiętaj, że nawet jeśli samotnie spędzasz ten dzień, lub po prostu nie obchodzisz Walentynek, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć się w jeszcze jedną książkę! W końcu tych nigdy za wiele w domowej biblioteczce!

Walentynkowe książki dla niego

Chłopiec z lasu - kup na TaniaKsiazka.plChłopiec z lasu

Harlan Coben nie zawodzi i po raz kolejny serwuje czytelnikom trzymający w napięciu kryminał. Wilde stara się wieść normalne i spokojne życie, choć jego przeszłość wciąż pozostaje tajemnicą. Także dla niego samego. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje wiadomość o zaginięciu nastolatki. Jej przypadek boleśnie przypomina mu jego sprawę. W związku z tym mężczyzna zamierza pomóc w odnalezieniu dziewczyny. Trafi jednak do miejsca, gdzie władza pozwala na utrzymywanie sekretów, które mogłyby zagrozić milionom ludzi.

Halny - kup na TaniaKsiazka.plHalny, kolejny tom z Komisarzem Forstem

Morderca, który siał postrach na Podhalu, został pojmany. Jednak względny spokój zostaje przerwany przez kolejne morderstwo. Eliasz jest jedyną osobą, która może zdradzić coś na temat krwawej zbrodni. Osadzony deklaruje pomoc, jednak od razu zastrzega, iż rozmawiać będzie tylko z Forstem. Niestety, komisarz zniknął i nikt nie wie, gdzie obecnie się znajduje.

Książki na Walentynki dla niego - zobacz na TaniaKsiazka.plSapiens. Od zwierząt do bogów

W tej książce czytelnicy znajdą kompleksowo opisane dzieje ludzkości, z naciskiem na aspekty biologiczne, socjologiczne i psychologiczne. Oto historia człowieka od czasów, gdy ukrywaliśmy się jeszcze w jaskiniach, aż do teraz. Kiedy to latamy na Księżyc i dokonujemy rewolucji dzięki inżynierii genetycznej.

Pięć stawów - kup na TaniaKsiazka.plPięć stawów

To niezwykły reportaż, który opowiada o rodzinie Krzeptowskich. Od ponad 100 lat jej członkowie prowadzą schronisko, rozsławione na całe góry. Warunki drogi do Pięciu Stawów dyktuje natura. Jednak w czasie tej wędrówki jest taki dom bez adresu, do którego z pewnością warto zajrzeć.

Walentynkowe książki dla niego - sprawdź na TaniaKsiazka.plMitologia słowiańska

Autorzy, na podstawie aktualnych opracowań naukowych z dziedziny historii, religioznawstwa i językoznawstwa, w sposób barwny i pobudzający wyobraźnię prezentują sylwetki pradawnych bogów. Jednak nie tylko, ponieważ przeczytacie tu również o herosach, jak i postaciach słowiańskiej demonologii. Ponadto czytelnicy otrzymują tu fabularne opowieści, które przedstawiają wspomniane postaci zgodnie z tym, co obecnie potwierdza wiedza naukowa.

Naprawdę - kup na TaniaKsiazka.plNaprawdę?

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów brytyjskiej telewizji po raz kolejny powraca z zabawną i sarkastyczną książką. Co myśli Jeremy Clarkson o otaczającej go rzeczywistości? Jak odnajduje się w dzisiejszym świecie, gdzie ludzie zatracają się w pogoni za tym, by mieć jak najwięcej? Jedno jest pewne, szykujcie się na ostrą jazdę!

Więcej walentynkowych książek dla niego znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także