Walcz z nudą na ferie. Produkty do 60% taniej!

Już dziś uczniowie z niektórych województw w Polsce zaczynają ferie zimowe! Taki urlop od szkoły jest świetną okazją, żeby odpocząć, naładować akumulatory czy gdzieś wyjechać. Ale nawet po dniu pełnym atrakcji może zaatakować nuda. Na to nie możemy pozwolić. Dlatego ruszamy do walki!

Walcz z nudą na ferie. Produkty do 60% taniej w TaniaKsiazka.pl

Walcz z nudą na ferie. Produkty do 60% taniej >>

Z myślą o wszystkich uczniach, którzy zaczynają lub dopiero zaczną swój dwutygodniowy urlop, przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Wybraliśmy mnóstwo produktów m.in.: książek, gier i artykułów kreatywnych i obniżyliśmy ich ceny o nawet 60%! Wśród nich znajdzie się z pewnością coś dla młodszego, jak i starszego ucznia. Razem z nami pokonasz nudę i możesz mieć pewność, że odpowiednio wykorzystasz każdą chwilę nadchodzących ferii zimowych.

Jest kilka produktów, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności:

Walcz z nudą na ferie. Produkty do 60% taniej w TaniaKsiazka.plO psie, który wrócił do domu W. Bruce Cameron

Premiera: 30.01.2019

To nowa powieść bestsellerowego autora, która spodoba się wszystkim miłośnikom czworonogów. Cameron oddaje głos psiej bohaterce i całą opowieść snuje z jej perspektywy. Warto sięgnąć po tę książkę, tym bardziej że pod koniec stycznia w kinach pojawi się jej ekranizacja.

Lucas Ray przygarnia małą Bellę i jego życie od razu zmienia się na lepsze. Jednak szczęście przyjaciół nie trwa długo. Na początku okazuje się, że nie może trzymać psa w swoim mieszkaniu, więc zabiera ją do szpitala, w którym pracuje. Obecność sympatycznej suczki sprawia mnóstwo radości pacjentom. Jednak na jaw wychodzi, że Bella jest pitbullem, a ta rasa w stanie Denver jest zakazana. Zrozpaczony Lukas musi ją odesłać poza granice stanu.

Odważna psina tak szybko się nie podda. Postanawia na własną rękę odnaleźć drogę powrotną do przyjaciela. Czeka na nią wiele przygód i niebezpieczeństw, a na Ciebie – fantastyczna lektura. 😉

Walcz z nudą na ferie. Produkty do 60% taniej w TaniaKsiazka.plUbongo 3D. Gra planszowa

To przestrzenna gra planszowa dla młodszych i starszych, która z pewnością rozrusza Twój mózg.

Gra polega na tym, żeby jak najszybciej rozwiązać łamigłówkę i ułożyć w odpowiedni sposób przestrzenne klocki. Co więcej, różni gracze podczas jednej rozgrywki mogą grać aż na kilku poziomach trudności, więc szanse młodszych i starszych graczy są wyrównane.

Złap Ubongo 3D i rozkręć swój mózg.

 

Produkty do 60% taniej znajdziesz w tym miejscu >>

Promocja trwa końca ferii, a więc do 24 lutego.

Walcz z nudą na ferie. Produkty do 60% taniej w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także