Walcz z nudą na wakacje. Książki, gry, zabawki do -50%

Dzieci kochają wakacje. Teraz mogą odpocząć od szkolnych i przedszkolnych obowiązków. Spędzą więcej czasu z rodzicami, którzy już na pewno mają zaplanowane wakacyjne urlopy. Czeka na nie tyle radości!

Walcz z nudą na wakacje. Książki, gry, zabawki do -50% w Tania Książka.pl

Pamiętajmy o tym, że dziecięcy nadmiar wolnego czasu kusi pewnego czarnego charakterka. Po cichu, pod nasze dachy, niczym Szpieg z Krainy Deszczowców, zakrada się nuda. Nuda może opanować dzieci i sprawić, że staną się nieszczęśliwe i będą marudzić. Ale z nudą można walczyć. Co więcej, wcale nie tak trudno ją pokonać! Zwłaszcza jeżeli masz wsparcie w nas, swoich TanioKsiążkowych bohaterach.

Walcz z nudą na wakacje. Książki, gry, zabawki do -50%

Żeby dostarczyć Ci odpowiednią broń do walki z dziecięcą nudą przeceniliśmy do nawet 50% książki, gry i zabawki dla dzieci.

Nie pozwolimy na to, żeby w te wakacje Twoje dzieci się nudziły ani w domu, ani w ogrodzie, ani w podróży, ani na plaży, ani nigdzie. 🙂 Możesz wybierać wśród wielu zabijających nudę produktów, wśród których znajdziesz:

  • książki i książeczki dla dzieci,
  • hulajnogi dla mniejszych i większych szkrabów,
  • całą masę gier planszowych,
  • wszystko do zabawy w ogrodzie i na plaży,
  • gry i zabawki.

Tutaj znajdziesz wszystko do walki z nudą nawet do -50% taniej!

Warto zwrócić uwagę na:

101 rzeczy, które musisz zrobić, zanim dorośniesz

To książka dla spryciarzy, majsterkowiczów, ciekawskich i wszystkich miłośników sztuczek i żartów. Z nią dziecko nauczy się jak zrobić latawiec, huśtawkę, domek dla lalek, jak zostać autorem kryminału, wyhodować kryształ, nauczyć się sztuczek karcianych i wiele, wiele innych.

Na okładce książki, wydawca sugeruje, że to książka dla chłopaków, ale nie oszukujmy się. Niejedna dziewczynka też by taką chciała!

Dlaczego hipopotam jest gruby?

Kilkadziesiąt pytań i odpowiedzi. To książka dla dzieci, które lubią wiedzieć więcej. Autorka zdradza ciekawe sekrety ze świata zwierząt.

 

 

 

 

Walcz z nudą na wakacje! Książki, gry, zabawki do 80% taniej!

>>Sprawdź wszystkie!<<

Walcz z nudą na wakacje. Książki, gry, zabawki do -50% w Tania Książka.pl

Nasza oferta do walki z nudą obowiązuje przez całe wakacje, do 31 sierpnia.

Przeczytaj także