Wakacje pod kryminałem – po co warto sięgnąć?

Wakacje pod kryminałem to doskonałe zestawienie dla wszystkich wielbicieli tego gatunku. Ponadto coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy thrillerów, czy nieco luźniejszych, komedii kryminalnych. Tak czy inaczej, wśród dzisiejszych propozycji umieściliśmy najgorętsze hity, które zainteresują nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Sprawcie, by to lato było jednym z najbardziej zaczytanych i już teraz zadbajcie, by w waszych domowych biblioteczkach pojawiły się bestselerowe pozycje!

Ryzykowny wybór - kup na TaniaKsiazka.plWakacje pod kryminałem – Ryzykowny wybór, finał serii z Weroniką Kardasz

Weronika zrobi wszystko, by ocalić narzeczonego. Poza tym dziewczyna doskonale wie, kto stoi za jego porwaniem i zdaje sobie sprawę z tego, że sama nie jest w stanie odbić Przemka. Tymczasem Loki nie może przestać myśleć o Ewie, chociaż wie, że zawiódł jej zaufanie, a ona nie wybacza. Połączenie sił z Weroniką daje mu jednak szansę, by jeszcze raz ujrzeć kobietę. Natomiast brat Ewy, Kordian, ściąga do miasta groźny, ukraiński gang RUNWirę.

Wakacje pod kryminałem – Śmiertelne kłamstwaŚmiertelne kłamstwa - zobacz na TaniaKsiazka.pl

W cichym Buckthorpe dziesięć lat temu zaginął chłopak, Samuel Murray. Od tego czasu nikt o nim nie słyszał. Rosie Sharpe opłakiwała zaginięcie przyjaciela przez wiele tygodni, ale jej młodsza siostra, Heather, wie, że łzy Rosie skrywały prawdę. W noc zaginięcia chłopaka Heather widziała siostrę wślizgującą się przez okno z powrotem do ich wspólnej sypialni. Miała podartą kurtką, oszalałe spojrzenie i drżała ze strachu.

Wakacje pod kryminałemWakacje pod kryminałem – Głodnemu trup na myśli

Do jednego z prestiżowych ośrodków leczenia zaburzeń odżywiania trafiają dwie „polskie Amerykanki”. Wkrótce zwłoki jednej z nich zostają odnalezione na klatce schodowej pobliskiego bloku. Magda, która od zawsze marzyła o karierze prywatnego detektywa, rozpoczyna własne śledztwo. Niebawem okazuje się, że zmarła kobieta była milionerką i pochodziła właśnie z tych okolic. A także, że zobaczyła ducha.

Wakacje pod kryminałem – TeściowaTeściowa - kup na TaniaKsiazka.pl

Relacje Lucy oraz jej teściowej Diany jeszcze przed ślubem nie układały się dobrze. Bohaterka nie była bowiem wymarzoną partnerką życiową w oczach matki jej ukochanego. Nikt jednak nie wini Diany za jej podejście, ponieważ jest ona wzorem do naśladowania w okolicznej społeczności. Po pięciu latach od ślubu młodych Diana nagle odbiera sobie życie. W liście pożegnalnym wspomina o nieuleczalnej chorobie, tymczasem autopsja nie wykazuje niczego takiego.

Wakacje pod kryminałemWakacje pod kryminałem – Wiwisekcja zbrodni

W jednym z wrocławskich parków zostają odnalezione zwłoki mężczyzny. Parę dni później na terenie ogródków działkowych policja odnajduje kolejne ciało. W związku z tym funkcjonariusze zakładają, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. Być może to szaleniec religijny, ponieważ metodycznie okaleczonych ofiar przybywa. Jednak w trakcie działań operacyjnych staje się jasne, że motyw sprawcy ma niewiele wspólnego z religią.

Wakacje pod kryminałem – TopieliceTopielice - kup na TaniaKsiazka.pl

Na warszawskim Śródmieściu w swoim apartamencie ginie sławny pisarz. Poza tym w klubie na Bulwarach Wiślanych kelnerka odnajduje zwłoki barmana. Obie sprawy prowadzi młoda, rozpoczynająca swoją karierę prokurator Halszka Hardy. Towarzyszy jej doświadczony komisarz Vincent Lewicki. Razem wpadają na trop prasłowiańskiej sekty, która łączy się z zabójstwami oraz z tajemniczymi zatonięciami nastoletnich kobiet sprzed lat.

Przeczytaj także