W samym sercu morza – Jojo Moyes!

W samym sercu morza - kup na TaniaKsiazka.plW samym sercu morza to powieść, która przypadnie do gustu szczególnie wszystkim miłośniczkom twórczości Jojo Moyes. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury obyczajowej z romantycznym wątkiem w tle. Co ciekawe, książka ta nie po raz pierwszy ukazuje się na polskim rynku. Warto też wspomnieć, że historia stworzona przez pisarkę inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami, związanymi z babcią Moyes. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Powieść autorki na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już 1 lipca 2020 roku. Koniecznie to sprawdźcie!

 W samym sercu morza – jak wiele może zmienić jedna podróż?

Głowna bohaterka, Jennifer, zupełnie przypadkiem trafia na plażę pełną starych, zapomnianych statków. Nie spodziewa się, że w tym miejscu odnajdzie opowieść o podróży, która zmienia wszystko.

Wojna dobiegła końca, Frances wchodzi na pokład Victorii, okrętu, który ma ją zabrać do Anglii. Wszyscy z jej otoczenia myślą, że udaje się w podróż do ukochanego. Tymczasem dla bohaterki to jedynie pretekst, by uciec od przeszłości na drugi koniec świata. Jednak na statku wypełnionym młodymi kobietami już od pierwszych chwil zaczyna wrzeć od konfliktów, zazdrości i napięć. Frances udaje się jednak odnaleźć kilka chwil spokoju po zmroku, kiedy to do jej uszu dociera tylko szum fal. Właśnie wtedy przypadkowo poznaje Henry’ego. Szybko się okaże, że to spotkanie stanie się najgorszą, ale zarazem najlepszą rzeczą, jaka mogła się jej przydarzyć. Czy przysięgi wierności wystarczą, aby oprzeć się miłości? Czy podróż może być ważniejsza niż ostateczny cel?

Przypominamy, że książka pt. W samym sercu morza na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom Jojo Moyes, a także kobietom, które interesują się literaturą obyczajową. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą tutaj coś dla siebie. Sprawdźcie!

Przeczytaj także