W poszukiwaniu prawdy – Nora Roberts

W poszukiwaniu prawdy - kup na TaniaKsiazka.plW poszukiwaniu prawdy to nowa książka od amerykańskiej pisarki, Nory Roberts. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy twórczości tej autorki. Poza tym cieszyć się mogą również ci, którzy interesują się literaturą obyczajową, z elementami romansu i kryminału. Ponieważ Roberts słynie z powieści łączących w sobie wątki romantyczne, kryminalne, sensacyjne, jak i obyczajowe. Tym samym jej historie trafiają do szerokiego grona odbiorców, a sama autorka błyskawicznie zjednuje sobie wiernych fanów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

W poszukiwaniu prawdy – kilka słów o fabule

Zane Bigelow dorasta w pięknym i idealnie utrzymanym domu w górach Karoliny Północnej. Poza tym lokalna społeczność postrzega jego rodziców, jako szanowaną parę, która czynnie uczestniczy w życiu swoich dzieci. Ponieważ podziwiają oni występy baletowe córki i kibicują synowi podczas meczów baseballowych. Jednak prawda, brutalna, jest zupełnie inna. I znają ją tylko Zane i jego siostra. Pewnej nocy fałszywa fasada pęka i ujawnia prawdziwe oblicza rodziców tej dwójki. W związku z tym Zane wyjeżdża do college’u, nie zamierzając wracać do rodzinnego miasteczka.

Dopiero po latach pojawia się w miasteczku ponownie, by związać się z miejscem i ludźmi, którzy mimo bolesnych wspomnień tak wiele dla niego znaczą. W malowniczym otoczeniu poznaje utalentowaną architektkę krajobrazu o imieniu Darby, próbującą uciec od złych wspomnień. Szybko okazuje się, że nie tylko przeszłość Zane’a kryje straszliwe tajemnice. A drogi tych dwoje nie bez przyczyny skrzyżowały się w miasteczku nad jeziorem. Oboje, doświadczeni przez los, postanowili budować wspólne życie.

Czy po latach uda się im uwolnić od swoich oprawców?

Przypominamy, że książka pt. W poszukiwaniu prawdy jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej, połączonej z wątkami kryminalnymi i romansem. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także