W drogę! Beth O`Leary – zapowiedź komedii romantycznej

Marzysz o podróżach? A co powiesz na dość nietypową destynację? Jaką? Kierunek – miłość! Dołącz do wyprawy małym samochodem w towarzystwie pięciorga pasażerów. Poznaj ich dylematy i historie. I przede wszystkim przygotuj się na prawdziwą jazdę bez trzymanki! Komedia romantyczna W drogę! Beth O`Leary – najnowsza powieść autorki bestsellerowych Współlokatorów  czy Zamianyjuż 27 września pojawi się w księgarniach.

W drogę! Beth O`Leary Sprawdź >>

W drogę! Beth O`Leary – na pewno się uśmiechniesz

Co czeka Cię w trakcie czytania powieści W drogę! Beth O`Leary? Fascynująca podróż do Szkocji. Addie i Deb wyruszają tam autem na ślub przyjaciółki i mają przed sobą trasę liczącą aż 600 kilometrów. Zaplanowały sobie miły czas z pysznymi przekąskami i specjalnie utworzoną playlistą. Niestety los im nie sprzyja, bowiem już na początku zaliczają stłuczkę z samochodem, który prowadzi Dylan – były chłopak Addie. To niefortunne zdarzenie jest jasnym sygnałem, że ta wyprawa nie będzie należała do udanych. Zwłaszcza że teraz w dalszą drogę na ślub muszą ruszyć wspólnie.

No i teraz wyobraź sobie, że musisz spędzić wiele godzin w wypchanym po brzegi mini cooperze ze spragnioną przygód siostrą, wciąż przystojnym, ale znienawidzonym ex, jego denerwującym kumplem i trochę dziwnym gościem z Facebooka zabranym na doczepkę. Brzmi fajnie? Nie bardzo… Jednak w tym małym aucie pełnym bagaży i tajemnic mają szansę wydarzyć się bardzo dobre rzeczy. Być może pasażerom uda się pokonać skrywane urazy, frustrację i gniew. I przede wszystkim skonfrontować się z przeszłością, co może mieć decydujący wpływ na ich przyszłość.

Nie wiem, jak Ty, ale ja jestem strasznie ciekawa, jak potoczy się ta historia.

W drogę! Beth O`Leary – fragment książki

Na fanpage’u Wydawnictwa Albatros pojawił się fragment książki:

Mkniemy drogą A34. Już robi się gorąco, powietrze jest ciężkie i lepkie. Zapowiada się wspaniały letni poranek: niebo przybiera intensywnie lazurowy kolor, pola po obu stronach drogi żółcą się w słońcu. Taki dzień przywodzi na myśl kruszony lód i balsam przeciwsłoneczny, dojrzałe truskawki i błogi rausz po nadmiernej ilości ginu z tonikiem.
– Jak tak dalej pójdzie, roztopi się czekolada – mówi Addie i ustawia klimatyzację na najniższą temperaturę. Ożywiam się.
– Czekolada?
– Nie dla ciebie – rzuca, nie odrywając wzroku od drogi.
Osuwam się na oparcie fotela. Sądziłem, że robimy postępy – już raz się odwróciła i obdarzyła mnie słabym uśmiechem, a ja tak się ucieszyłem, jakbym dostał prezent.
Prawdziwy uśmiech od Addie jest jak pierwsza nagroda: trudna do zdobycia, ale gdy ją otrzymujesz, po prostu cię zatyka.

Powieść W drogę! Beth O`Leary możesz zamówić w tym miejscu. Inne książki tej autorki znajdziesz pod tym linkiem.

Czytaj także:

Przeczytaj także