W domu robaka – George R. R. Martin

W domu robaka - sprawdź na TaniaKsiazka.plW domu robaka to najnowsza książka autorstwa George’a R. R. Martina. W związku z tym to doskonała propozycja dla wszystkich fanów twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy opowieści w stylu dark fantasy. Prezentowana dziś książka będzie dostępna na polskim rynku już od 29 października 2019 roku. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej historii, która skutecznie umili wam jesienne popołudnie, trafiliście idealnie. Ponieważ to niezwykle wciągająca opowieść o świecie pełnych cudów i grozy. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się!

W domu robaka – kilka słów o fabule książki

Głównym bohaterem powieści jest młody Annelyn. Wiódł on życie człowieka uprzywilejowanego w podziemnym mieście. Jednak pewnego dnia, na oczach jego szlachetnie urodzonych przyjaciół, upokorzył go sprytny łowca grounów zwany Dostarczycielem Mięsa. W związku z tym Annelyn, wraz ze wspomnianymi przyjaciółmi, stworzył skomplikowany plan. Plan, który miał mu umożliwić dokonanie zemsty. Jednak przedsięwzięcie kończy się niepowodzeniem. Z tego powodu Annelyn musi zapuścić się w podziemne czeluści. Tam natomiast odkrywa straszliwą prawdę o mitycznym Białym Robaku, któremu oddawali cześć jego przodkowie.

W domu robaka to niepokojąco klaustrofobiczna, straszliwa i mroczna opowieść opisująca niepowtarzalny świat. George R. R. Martin po raz kolejny staje na wysokości zadania. I udowadnia, że jego międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Poza tym to historia, która w sposób metaforyczny opowiada o bezsensowności wojny. I o tym, że lubimy sobie wyobrażać nieprzyjaciół jako bezmyślnych, pozbawionych twarzy morderczych obcych.

Przypominamy, że prezentowana dziś powieść będzie dostępna na polskim rynku od 29 października bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj.

To świetna propozycja dla wszystkich miłośników literatury fantasy. Sprawdzi się też w przypadku każdego, kto szuka w literaturze dreszczyku grozy i niezwykłych, epickich opowieści, z rozbudowanym światem. Ponieważ Martin jest mistrzem w tworzeniu niepowtarzalnych i niezapomnianych opowieści. Udowodnił to już nie raz. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z jego twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także