W cieniu zła – Alex North wraca z nowością!

W cieniu zła to mroczny i wciągający thriller, który zainteresuje przede wszystkim fanów twórczości Alexa Northa. Ponadto powody do zadowolenia mają także miłośnicy nietuzinkowych opowieści, które wywołują dreszcz grozy i umiejętnie budują napięcie. Warto tutaj wspomnieć, że autor odpowiedzialny jest za międzynarodowy bestseller pt. Szeptacz. Jego najnowsza książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 28 października 2020 roku. W związku z tym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, to doskonała okazja, by dziś nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

W cieniu zła - kup na TaniaKsiazka.plW cieniu zła – kilka słów o fabule

Niepozorne miasteczko Gritten Wood ma mroczną przeszłość. To właśnie tutaj dwadzieścia pięć lat temu doszło tu do bestialskiego morderstwa o podłożu rytualnym, w którym uczestniczyło kilku nastolatków. Wtedy policji udało się zatrzymać jednego ze sprawców, drugi, Charlie, zniknął w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem Paul Adams doskonale pamięta, co się wtedy stało. Ponieważ dobrze znał Charliego i jego ofiarę, a tamte wydarzenia położyły się cieniem na jego dorosłym życiu. Dlatego ćwierć wieku później pełen obaw wraca do rodzinnej miejscowości. I ku swojemu przerażeniu odkrywa, że historia się powtarza. W okolicy dochodzi do serii morderstw zainspirowanych zbrodnią sprzed ćwierć wieku. Tym samym duchy przeszłości, te prawdziwe i te tylko wymyślone, wciąż go prześladują.

Czytelnicy znów zmierzą się z rytualnym morderstwem, nawiedzonym przez złe moce miasteczkiem i budząca paniczny strach postacią Czerwonorękiego. Poza tym nie zabraknie tu przytłaczającej atmosfery nadciągającej katastrofy. Ta historia wciąga, trzyma w napięciu, hipnotyzuje złowieszczą scenerią i przyprawia o gęsią skórkę. To idealna propozycja dla wszystkich miłośników tego typu literatury. Autor udowadnia, że jego sukces to nie kwestia przypadku.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. W cieniu zła będzie dostępna w sprzedaży od 28 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ja każdemu fanowi twórczości Alexa Northa i thrillerów. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował pisarz. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także