W butach Valerii – okładka serialowa!

W butach Valerii - kup na TaniaKsiazka.plW butach Valerii to debiutancka powieść Elísabet Benavent, która początkowo ukazała się na stronie Amazonu. Dopiero kiedy wdrapała się na szczyt listy, podbijając serca czytelników, do autorki zaczęły zgłaszać się różne wydawnictwa. Powieść w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, a pisarka zyskała rzeszę wiernych fanów. Teraz historia tytułowej bohaterki liczy aż cztery tomy, a czytelnicy mają okazję zapoznać się z ekranizacją, dostępną na platformie Netflix. To właśnie w związku z tą produkcją na polskim rynku już od 9 września 2020 roku w sprzedaży będzie dostępne nowe wydanie książki z okładką serialową. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Elísabet Benavent to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

W butach Valerii – kilka słów o fabule

Valeria to autorka bestsellerów, która aktualnie znajduje się w twórczym kryzysie. Wydawca oczekuje od niej kolejnego hitu, a ona nie potrafi nić stworzyć. Do tego w jej sześcioletnim małżeństwie zaczyna się psuć. Mąż nie ma ochoty na seks, a Valeria czuje, że zaczyna brakować jej namiętności i gorących, upojnych nocy. Zwłaszcza kiedy u boku ma przyjaciółki, opowiadające bez przerwy o swoich upojnych nocach. Lola, Carmen i Nerea postanawiają więc, że pomogą Valerii przejść ten kryzys. Poza tym bohaterka jest szczera sama przed sobą – seks, miłość i wymarzony mężczyzna – przecież nie można mieć tego wszystkiego na raz. A do tego kobieta potrzebuje prawdziwej inspiracji, ponieważ jej konto świeci już pustkami. Cóż może sprzedać się lepiej, jak nie namiętna historia o miłosnych uniesieniach, które przeżyła na własnej skórze?

Poza tym na horyzoncie pojawia się gorący Madryt, hiszpański temperament bohaterów i diabelsko przystojny Víctor. Który patrzy na Valerię uwodzicielskim wzrokiem.

Przypominamy, że książka pt. W butach Valerii w wydaniu z okładką serialową, będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 2 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom gorących romansów!

Przeczytaj także